Rüyada “ Bekçi ” Görmek

Bekçi
Ramazan Toprak Rüya yorumu; Rüyada bekçi görmek, rüyada bekçi olmak, rüyada gece bekçisi görmek, rüyada bekçiden kaçmak nedir.

Rüyada Bekçi Görmek; Rüyada bekçi görmek namazı terk ettiğinden dolayı rüya sahibini korkutan bir kimseye işaret eder. Rüyada bekçi görmek, ilim ve zikrullaha, ilim ve zikir ehli ile toplanmaya, bazen de cami ve hizmetçisine işaret eder.

Rüyada Bekçi Olmak; Rüyada bekçi olduğunu görmek kazancın hayırlı olmasına, cömert yabancıya, sevince ermeye, parasal yükü olan insandan uzak durmaya, zahmetsiz elde edilen ganimete işarettir.

Rüyada Bekçiden Kaçmak; Rüyada bekçiden kaçtığını görmek rüyada bir bekçiden kaçtığını ve onun da o kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve ona birtakım sözler söylediğini daha sonra da ondan kurtulduğunu gören kimse, gece namazında (teveccüh namazı) kusur eder, ancak sonra bundan tövbe eder.

Rüyada Bekçiden Kaçtığını GörmekRüyada bir bekçiden kaçtığını görmek bir  kimsenin arkasına düşüp yetiştiğini ve ona birtakım sözler söylediğini daha sonra da ondan kurtulduğunu gören kimse, gece namazında (teheccüd namazı) kusur eder, ancak sonra bundan tövbe eder.

Rüyada Bekçi Köpeği Görmek; Rüyada bekçi köpeği görmek yakın zamanda duyulacak hayırlı habere, manevi yükü bulunan dosttan kurtulmaya, hayırlı dosta, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, şana ulaşmaya işarettir.

Rüyada Gece Bekçisi Görmek; Rüyada gece bekçisi görmek kuvvet ve kudrette artışa yorumlanır. Rüyada gece bekçisi görmek, sabah ve yatsı namazlarını ihmal eden kimseyi uyaran biri ile yorumlanır.

Rüyada Gece Bekçisi Olmak; Rüyada gece bekçisi olduğunu görmek gece bekçisi, sabah ve yatsı namazlarını ihmal eden kimseyi uyaran biri ile, Bekçinin birini kovalaması nefsiyle mücadele eden insanın aklı ve ruhu ile, Mal stoklanan ambar bekçisi zikir ve ilim meclisleriyle, Bağ ve bostan bekçisi nimetin şükrünü eda etmekle tabir edilir.

Rüyada Bekçi Kulübesi Görmek;  Rüyada bekçi kulübesi görmek finansal yükü bulunan dosttan uzaklaşılacağı na getirisi yüksek işler yapacağına, sevecen orta yaşlı insana, zenginliğe, sağlıklı yaşamaya işarettir.

Rüyada Polis Görmek; Rüyada polis olduğunu görmek rüya yorumcuları arasında pek hayra yorumlanmaz. Polisin genel olarak Azrail’i çağrıştırıldığı ve bu konuda beklenmeyen bir ölümün yaşanabileceği söylenir. Rüyada polis görmek İslami rüya yorumu için tıklayınız…

Rüyada Sivil Polis Görmek; Rüyada sivil polis görmek devletle ilgili işlerde de aksilikler yaşanacağına ve kanuni açıdan sıkıntılı bir döneme girileceğine de tabir olur. Sivil polis gören kişi erkek ise tehlikeli bir kadınla tanışır ve hayatı alt üst olur.

Rüyada Polisten Kaçmak; Rüyada polisten kaçtığını görmek İş hayatında çok güzel ve hayırlı bir mevkiye gelineceğine, ancak gerek rakiplerin çeşitli ayak oyunları gerek iş içerisinde yaşanan talihsizlikler yüzünden bu mevkinin kaybedileceğine ve bu yüzden uzun bir süre iş konusunda sıkıntı çekileceğine yorulur.

Rüyada Polis Olmak; Rüyada polis olmak makam sahibi olmak anlamına gelmektedir. Bu görev ve makam devletin çeşitli katlarında alınacak önemli bir yönetim görevi olabilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. İsmet kel dedi ki:

    Hayirli günler hocam ben bekçilik simavina girdim daha sonucu aciklanmadi ama olmayi çok istiyorum hocam ruyamda bekçi kıyafetleri giymişim ustum pril pırıl çok mutluyum ne anlama geliyor sizce

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun İsmet bey Rabbım hepimizin gönlüne göre versin rüyada bekçi, polis, güvenlik gibi güzel anlamlar içeren rüyaları görmek, beklentilerinize kavuşmaya, hayallerinizin gerçekleşmesine, umut kapılarınızın açılmasına delalet eder.