Rüyada “ Belediye ” Görmek

Belediye
Rüyada belediye görmek neye delalet eder. Rüyada belediye görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada belediye görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Belediye Görmek

Rüyada belediye görmek, kişinin üzerinde bulunan kötülüklere işaret eder. Rüyasında belediye gören kişi iş hayatında yapmış olduğu başarısızlıkları yüzünde hem iş ortamında ki kişilerden hem de aile ortamında ki kişilerin güvenini kaybetmiş, pasif, iş bilmez beceriksiz sıfatıyla anılmıştır. Belediye görmek aynı zaman da yakın zamanda devlet kapısında işiniz olacağına, yakın bir akrabanızdan yardım göreceğinize işaret eder.

Rüyada Belediye Başkanı Görmek

Rüyada belediye başkanı görmek, işinizin bozulacağına, kazançlarınızın azalacağına, eliniz de olan malınızı kaybedeceğin ize, sizi yakın dostunuz gibi görülüp  size kötülük yapmaya çalışan maddi ve manevi yönden sizi huzursuzluğa sürükleyecek kişilere işaret eder. Başka bir değişle rüyada belediye başkanı ya da devlet büyüğünü görmek, akrabalar ya da ahbaplar arasında bazı sorunların yaşanacağına, bu sorunların aile hayatına sıçrayacağına ve ister istemez bazı tartışmalar yaşanacağına yorulur.

Rüyada Belediye Başkanı Olmak

Rüyada belediye başkanı olmak, mutsuzluk içeren kötü günlerin sizi beklediğine, iş hayatınızda anlaşmazlıklarınız yüzünden sıkıntılara düşeceğinize, yakın zaman da büyük bir hastalık geçireceğinize, üzerinizde olan sıkıntılar yüzünden hane içinde ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.  Rüyada belediye başkanı olmak olumsuz bakıldığın da  kaybettikten sonra hak edilen temiz rızka, sıkıntıyla gözlediği galibiyete, meşakkatle birlikte umduğu güce, uğraşarak özlediği nimete, zamanla düşlediği daha çok kazanca, yenilgiden sonra özlediği ferahlığa delalet eder.

Rüyada Belediye Başkanı Olduğunu Görmek

Rüyada belediye başkanı olduğunu görmek, yasa dışı büyük bir suç işleyerek hem iş hayatınızda hem de haneniz de düzeninizi bozacağınıza, size karşı güveni olan kimselerin güvenini kıracağınıza, hastahanede yatmak ta olan yakınınızı kaybedeceğin ize,  aynı zaman da Allah’ın günah saydığı suçları işleyerek sadece bu dünyada değil manevi hayatta ta kendini kötülüklere sürüklemektedir.

Rüyada Belediye Başkanıyla Konuşmak

Rüyada belediye başkanıyla konuşmak, rüya sahibinin çevresinde ki bir takım insanlardan fikir ayrılıklarına düşerek zarar göreceğine, anlaşmazlıkları yüzünden yakın olan kişilerin de mesafe koyacağına, kişinin dik başlılığı yapması hane içinde ayrılıkların da yaşanacağına tüm sevdiklerinin tek tek terk etmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler  yalnızca kendi doğru bildiğini düşünmemeli, etrafına da bir bakmalı ve doğruyu araştırmalıdır. Aksi takdirde boş yere arkadaşları ile aralarını bozmuş olacaktır.

Rüyada Belediye Başkanıyla Konuştuğunu Görmek

Rüyada belediye başkanıyla koştuğunu görmek, yapmış olduğunuz planlarınızın bozulacağına, almış olduğunuz kararlarda hataya düşeceğinize, ani hareketlerinizden dolayı maddi kayıplar yaşayacağınıza, hanenizde ayrılıklar yaşanacağına işaret eder.  Aynı zaman da rüyada belediye başkanıyla konuştuğunu görmek, planların gerçekleşeceğine, memuriyette mertebeye çıkacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, emniyetli olmaya, duygusal yükü olan yabancıdan uzaklaşılacağına, helal nimete, bir kaç gün içinde duyulacak iyi haber almaya, hayırlı işler yapacağına, arkadaşlarıyla yaşamaya, gıpta ile bakılan güce ermeye delalet eder

Rüyada Belediye Binası Görmek

Rüyada belediye binası görmek, belediye rüyası tüm rüyalar da olduğu gibi hangi şekilde görülürse görülsün uğursuzluk, şansızlık, kısmetsizlik anlamına gelir. Kişinin başına gelecek olan sıkıntıları, iş hayatında yaşadığı olumsuzlukları, hane içinde yaşanan ayrılıkları, hastahanede yatan bir yakınını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada belediye binası görmek aynı zaman da şanssızlığın bir türlü bitmeyeceğine ve bu durumdan ötürü hayatın ziyan olmasına neden olacağına delalet eder.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek

Rüyada belediye otobüsü görmek, sevilen dostlar ile bir araya gelineceğine ve günden güne daha büyük ve sıkı bağlar kurulacağına işaret eder.  Rüyada görülen belediye otobüsü iş hayatınız da çalışmalarınız sonucu yapmış olduğunuz işlerin meyvesini yiyeceğinize, size destek veren yanınız da olan kişileri mahcup etmediğinize, kısa süreli iş seyahatlerine çıkıp yeni ortamlara girip yeni kişiler ile tanışacağınıza işaret eder. Rüyada belediye otobüsü görmek bazen de zorluklarla mücadele ederek ümit ettiği daha iyi bir hayata, meşakkatle birlikte istediği itibara, sıkıntıyla düşlediği yüksek mertebeye, zahmetle hayalini kurduğu yüksek mertebeye, zahmetle ümit ettiği mutluluğa, hatalarının ardından özlediği başarıya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.