Rüyada “ Berber ” Görmek

Berber
Rüyada berber görmek bu rüya, hayırlı ve mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına rüya sahibinin hayatında köklü ve muazzam olaylar meydana getireceğine işaret olarak gösterilir

Rüyada Berber Görmek; Rüyada berber görmek bu rüya, hayırlı ve mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında köklü ve muazzam olaylar meydana gelecek, hayatı bir anda kendisine mutluluk verecek yönde değişecektir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına tabir edilir. Rüyada berber görmek, rüya sahibinin meslek hayatında zirveye çıkacağına ve sarsılmaz bir yer edinip kariyerini güçlendireceğine işaret edilir. Rüya sahibi, ömür boyu tepesinde olacağı ve çok önemli işlere imzasını atacağı bir koltuğu oturak ve makam ve mevki yönünden erişebileceği en yüksek seviyeye ulaşacaktır.

Rüyada Berbere Gitmek; Rüyada berbere gitmek  uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlara işaret ederken sıkıntıların olacağına yaşadığı sıkıntıların rüya sahibinin normal günlük hayatını da etkileyeceğine iş hayatında ve sosyal hayatında düzeninin önemli derecede değişeceğine uzun bir süre bu sıkıntıdan kurtulma çabası güdeceği ne fakat sonunun esenliğe ve feraha kavuşacağına işaret edilir.Rüya sahibi her ne kadar sıkıntılı bir rüya görmüş ise de bu sıkıntıdan kurtularak eski güzel mutlu günlerine kavuşur ve ailesiyle , sevdikleriyle olan bağı eski boyutuna kavuşur.

Rüyada Berber Olmak; Rüyada berber olmak Rüyada berber olmak, rüya sahibinin gereksiz endişe, kuruntu ve korkularından kurtulacağına, kafasının rahat edeceğine, huzurunun da yerine geleceğine tabir edilir. Kişi, içini kemiren tüm kötü duygu ve düşüncelerinden arınacak, keyfi ve ağız tadı yerine gelecek, hop oturup hop kalkan ruh halinden kurtulacak ruhen ve bedenen esenliğe kavuşacaktır. Rüyada berber görmek kişinin içinde bulunduğu sıkıntıları ifade ettiği gibi kişide yeni bir işin ve hayırlı bir kısmetinde habercisi olarak gösterilir. Kişi uzun zaman dan beri tanıdığı fakat yaklaşamadığı bir kimseye açılır bu yaklaşımı kişinin gelecekte sevdiği kişiyle bağlarını birleştireceğine en güzel vesile olarak görülür ve kişi hem iş hayatında hem de aile hayatında istediği mutluluğa ermiş olur.

Rüyada Berber Dükkanı Görmek; Rüyada berber dükkanı görmek rüya sahibinin iş hayatında göstermiş olduğu özveriyi başarıyı ifade eder. rüya sahibinin özveri gösterip, tatilinden ve uykusundan fedakarlık yaparak çalışmasının karşılığını hak ettiği şekilde alacağına işaret eder. Rüya sahibi dişi ve tırnağı ile çabalayarak ve kazıyarak, çok önemli işlerin başına getirilecek ve sonunda çalışmalarının ve tüm çabalarının karşılığını fazlasıyla alacaktır.

Rüyada Berberde Tıraş Olmak; Rüyada berberde tıraş olmak hayırlara vesile olmayan hayrı değil şerri getiren rüyadır. Rüya sahibi hayatında aldığı yanlış kararlardan dolayı bir den fazla hatalar yaparak kendini çıkışı olmayan bir yola sürükleyecektir. Bu yol kişide maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılar doğuracaktır.aynı zamanda Rüyada berberde tıraş olmak  Kişinin, mantığıyla değil duygularıyla hareket ederek adım atacağına ve çektiği zahmeti daha da arttıracağına diye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.