Rüyada “ Beşik ” Görmek

Beşik
Yaşamda bir değişikliği ve yeni başlangıçları simgeleyen beşik, rüyayı gören kadınsa, anneliğe duyulan özlemi; erkekse, anne koruyuculuğuna sığınma isteğini dile getirebilir.

Rüyada Beşik Görmek ; Yaşamda bir değişikliği ve yeni başlangıçları simgeleyen beşik, rüyayı gören kadınsa, anneliğe duyulan özlemi; erkekse, anne koruyuculuğuna sığınma isteğini dile getirebilir. Rüyada beşik görmek; bekâr erkek veya kadın için yakında bir evlenme, evli kadın ve erkek için evlat sahibi olma müjdesidir. Eğer beşik kırılmış ise boşanma veya ayrılığa delalettir.Rüyada görülen beşik her hali ile bir çok anlam taşır. Bunun için rüyayı gören kişinin rüyasının yorumuna dikkat etmeli. Rüyada evli bir bayanın beşik görmesi bazen müjdeli bir bebek haberine bazen de kişinin bebek özlemi için de bulunduğu için ruh halinin yarattığı duygulardan dolayı görmesidir. Rüyada erkek bir kişinin beşik görmesi küçüklüğüne annesine özlemini ifade etmesidir. Bunu da aile için de sıkıntıları olmasının dan dolayı küçüklüğünün özlemini arayışıdır.

Rüyada kırık beşik görmek ; Rüyada kırık beşik görmek hem erkek hemde bir bayan için evliler ise ayrılacağına bekar kişiler için ise tartışmalar ile ayrılıkların olacağına işaret ettiği yorumlanır.

Rüyada İçin de Bebek Olan Beşik Görmek ; Rüyanızda için de bir bebeğin uyuduğunu gördüğünüz bebek güzel bir müjdeli haberin yolcusudur evlat sahibi olamayan kişi için erkek ve hayırlı bir evladı olacağına işaret eder bu rüya mana ve anlam olarak güzel haberlerin geleceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.