Rüyada “ Beyaz At ” Görmek

Beyaz At
Rüyada beyaz at görmek maddi ve manevi kısmetlerin izin artacağına bir ömür mutlu mesut ve maddi sıkıntı yaşamadan bir ömür geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada Beyaz At Görmek; Rüyada beyaz at görmek maddi ve manevi kısmetlerin izin artacağına bir ömür mutlu mesut ve maddi sıkıntı yaşamadan bir ömür geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada Beyaz Ata Binmek; Rüyada beyaz ata bindiğini görmek nasibini alıp gittiğine yorumlanır.Yani bu rüya bekar bir kimse için evliliğe yorumlanır.Evli bir kimse için muratlarının açılacağına arzu ve isteklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Attan Düşmek; Rüyada attan düştüğünü görmek  yada rüyada beyaz attan düştüğünü görmek maddi ve manevi zorluklar yaşayacağınıza önünüze gelen kısmetlerin izi kaçıracağımıza yorumlanır.

Rüyada At Görmek; Rüyada at görmek rüya sahibinin aklından ve kalbinden geçirdiği arzu ve isteklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada at görmek imamı nablusiye göre İslami yorumu

Rüyada Ata Binmek; Rüyada ata binmek rızkımızın artacağı ve hayallerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır.Rüyada ata bindiğini görmek size gelecek olan bir mal dan yani mülk den haberci olduğuna da tabir edilir.

Rüyada Uçan At Görmek; Rüyada uçan at görmek yada rüyada uçan ata bindiğini görmek rüya sahibinin bir ömür maddi ve manevi sıkıntı yaşamadan hayatını sürdüreceği bir mala ve mülke tabir edilir.

Rüyada Yaralı At Görmek; Rüyada yaralı at görmek rüya sahibinin eline geçecek sıkıntılı bir malın olacağına tabir edilir.Bu rüya bin bir zorluklar ile elde edeceğiniz bir kazanca yorumlanır.

Rüyada Beyaz At Sevmek; Rüyada beyaz at sevdiğini görmek rüya sahibine yakın bir zamanda geleceği bir nasip yada hayırlı bir kısmetinin olacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Aysel Gümüş dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı aksamlar rüya yorumlarınız için teşekkürler. Hocam rüyamda at çiftliğinde dolaşıyorduk birbirinden farklı renkli bir çok at vardı çocuklarım atların peşinde koşuyor kuyruklarını yakalamaya çalışıyorlar dı o sıra büyük heybetli beyaz bir atın üstümüze doğru koştuğunu gördüm at o kadar güzel di ki gözlerimi ondan alamadım rüyamı yorumlarmısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Ayşegül hanım hayırlı akşamlar rüyada at çiftliği ve içinde bir çok atlar görmek,hem erkek hem kadın için hayırlı murat olarak yorumlanır ve bu rüyayı gören kişinin yakın bir zaman için de hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir evlilik yapacağına yorumlanır. Rüyada at görmek, yolculuğa ve büyük başarılara elde etmeye, talihinin ve şansının açılmasına, güç ve kudrete işaret eder. Rüyada siyah ya da kahverengi at görmek, dindarlığa işaret ederken büyük ve güzel at görmek güzel hayırlı bir eve işarettir.