Rüyada “ Beyaz Bez ” Görmek

Beyaz Bez
Rüyada beyaz bez görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamına dair farklı anlamlar içeren bu rüya, saklanan bir sırra, aile yaşantısı ve iş yaşamındaki gelişmelere yorulur.

Rüyada beyaz bez görmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamına dair farklı anlamlar içeren bu rüya, saklanan bir sırra, aile yaşantısı ve iş yaşamındaki gelişmelere yorulur. Gören kişinin vicdanen rahatsızlık içerisinde olduğu bir olayı saklamak zorunda kalmasına, yakın bir tanıdığına zarara gelmemesi için yalan söylemek durumunda kalacağına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya evli iseniz, kendilerinden memnun olacağınız, hayırlı kız evlatlara tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin aile yaşamalarındaki sorun ve sıkıntıları geride bırakarak düzgün ve huzurlu bir aile yaşantıları olacaklarına delalet eder. Aynı zamanda gören kişi için iş yaşamındaki konumunun yükselmesine, önüne çıkacak fırsatlar sayesinde yaşamında temiz bir sayfa açılacağına yorumlanır. Bazen de yapılan hayır ve iyiliğe, kişinin elinden geldiğince düşkün kişilere yaptığı yardıma yorumlanmıştır. Rüyada beyaz bez görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Bez Görmek Diyanet

Rüyada beyaz bez görmek diyanet yorumuna göre, kişinin geçmişindeki kötü alışkanlıkların üzerine sünger çekmesine, kendisine düzgün bir yaşam çizmesine işaret eder. Görülen bu rüya sevilen iki kişinin arasının bozulmaması adına yalan söylemek zorunda kalmaya, bu durumun kişiyi ruhi olarak sıkıntıya sokmasına rivayet edilmiştir. Ayrıca kişinin eşinden ve çocuklarından yana şanslı olmasına, rüya sahibinin zor zamanlarında her daim ailesini yanında bulacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bez Almak

Rüyada beyaz bez almak, yapılan hatalardan dönmeye, söylenen kötü bir söz için özür dilemeye işaret eder. Gören kişi için kırgınlık yaşadığı kişiler ile barışacağına, aradaki buzların eriyerek, sevgi ve dostluğun üstün geleceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Bez Yırtmak

Rüyada beyaz bez yırtmak, kişinin herkesi kendi gibi gördüğüne, yapılan iyiliklerin kişiye kötü yönlü yansımasına işaret eder. İnsanca yaklaşım ve hoşgörünün karşılıksız kalmasına, kişinin bu durumdan üzülüp sıkılmasına, moralinin bozulacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Top Kumaş Görmek

Rüyada beyaz top kumaş görmek, uzun bir yolculuğa, yeni bir sayfa açmaya işaret eder. Gören kişinin yaşadığı hayattan mutsuz olduğuna, kaçış noktası aradığına delalet eder. Aynı zamanda semt yada iş değişikliğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Bez Parçası Görmek

Rüyada beyaz bez parçası görmek, kişiyi son derece sevindirecek bir habere işaret eder. Uzun süredir istenen ve gerçekleşmesi için çaba verilen bir iş yada olayın lehinize gerçekleşmesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.