Rüyada “ Beyaz Duman ” Görmek

Beyaz Duman
Rüyada beyaz duman görmek, ayrılıkların, anlaşmazlıkların ve çözümsüzlüklerin son bulmasına, uzun süredir sıkıntıda olan kişinin rahatlamasına yorulur.

Rüyada beyaz duman görmek, ayrılıkların, anlaşmazlıkların ve çözümsüzlüklerin son bulmasına, uzun süredir sıkıntıda olan kişinin rahatlamasına yorulur. Görülen bu rüya aile içi dargınlıkların, küslüklerin son bulmasına, kararsızlık ve endişelerin son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşadıkları kaos ve karmaşaların biteceği, huzur ve mutlu olacakları zamanlar yaşayacaklarına delalet eder. Gören kişi için yeni umutların yeşermesine, gelecek adına ümit içerisinde olunacağına rivayet edilmiştir. Ruhi ve fiziki olarak zor bir süreçten geçen düş sahibinin nihayet rahat bir nefes alacağına, yarınlar adına güzel beklentiler içerisine girmesi olarak da yorumlanır. Aynı zamanda olumsuz sonuçlanan bir kaç iş yüzünden güven duygusunu kaybeden rüya sahibinin tekrar özgüvenini yakalayacağı işler içinde olması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada beyaz duman görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilir, konu ile alakalı gördüğünüz rüyanın tabirini isteyebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Duman Görmek Nedir

Rüyada beyaz duman görmek, yakın çevreniz ile olan sorunların son bulup, birlik ve dirlik içinde olmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya, sorumluluklarınızın azalarak, rahat ve daha huzurlu bir yaşantı içinde olmaya delalet eder. Güzel insanlar ile tanışmaya, karşınıza çıkacak insanlardan hayır görmeye rivayet edilmiştir. Aynı zamanda yaşanan maddi problemlerin yerini esenlik ve geçim derdi olmadan yaşanılacak günlere tabir edilir.

Rüyada Siyah Duman Görmek

Rüyada siyah duman görmek, iyi yorumlanmamış olan bu rüya, hem ailevi hemde iş ile ilgili üst üste yaşayacağınız sorunları bildirir. Can sıkıcı problemlerin yaşanacağına, evli kişiler için eşi ile yaşayacağı kavga ve kırgınlıklara tabir edilmiştir.

Rüyada Uzaktan Duman Görmek

Rüyada uzaktan duman görmek, görülen duman siyah ise, yakın zaman içinde alınacak kötü bir haber olarak yorumlanır. Görülen duman beyaz ise, beklenen birinin geleceğine, özlem içinde olunan birinden alınacak güzel havadise işaret eder.

Rüyada Evinden Duman Çıktığını Görmek

Rüyada evinden duman çıktığını görmek, benzer ifadeler içermek ile beraber, duman beyaz ise, aile saadetine, birlik ve dirlik içinde olmak olarak yorumlanır. Evinizden siyah dumanlar çıktığını görmeniz ise, üzücü haber almaya, aileniz ile kopma noktası ve tartışmalar yaşamak olarak tabir edilir.

Rüyada Dumandan Zehirlenmek

Rüyada dumandan zehirlenmek, kişinin başkalarına gösterdiği vefa ve dostluğu aynı şekilde göremediğine işaret eder. Sıkıntı ve zahmet içinde olunan bir dönem de beklenti içinde olduğunuz yakınlarınızdan gereken desteği görememek olarak yorumlanmamıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.