Rüyada “ Beyaz Elbise ” Görmek

Beyaz Elbise
Rüyada beyaz elbise görmek rüya sahibinin, yaptığı işe yenilikler getirecek ve birçok insana parmak ısırtacak çok iyi ve çok büyük bir projeye gireceğine alamet edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Görmek; Rüyada beyaz elbise görmek  rüya sahibinin, yaptığı işe yenilikler getirecek ve birçok insana parmak ısırtacak çok iyi ve çok büyük bir projeye gireceğine alamet edilir.Rüya sahibi iş hayatında kendini geliştirerek farklı projelere yönelmiş insanların daha önce hiç karşı karşıya gelmediği bir çok yeniliği dile getirmiştir. Rüya sahibinin bu başarısı kişiyi iş hayatında büyük bir dönüm noktasına getirerek bir anda yıldızının yükselmesine ve kariyer hayatının zirveye ulaşmasına sebep olmuştur. Aynı zamanda Rüyada beyaz elbise görmek rüya sahibinin sağlık konusunda göstermiş olduğu titizliği işaret eder. kişi sağlık sorunlarının ön plana çıkmaması ve ilerde daha büyük sorunlara yol açmaması için beslenmelerine özenle dikkat eder. kendini kurmuş olduğu bir düzen halinde yürümeye sevk eder. Bu kişinin olabilecek hastalıklara karşı yapmış olduğu en güzel önlem planı olarak gösterilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek; Rüyada beyaz elbise giymek Rüyada beyaz elbise giymek, çok hayırlı bir rüya olmakla birlikte iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi bekar birisi ise, kendi sosyal hayatı içinden tanıdığı ve uzun bir zamandır birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile en kısa zamanda evleneceğine tabir edilir. Aynı zamanda da kişinin iş hayatında da başarılarından dolayı makam ve mevki yönünden yükselerek üst yerlere erişeceğine ikinci olarak ta eğer rüya sahibi evli ise yakın bir zaman da nur topu gibi sağlıklı bir çocuğunun olacağına işarettir.

Rüyada Beyaz Elbise Satın Almak; Rüyada beyaz elbise satın almak rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük gelişmelere vesile olacak güzel haberler ya da girilecek uzun süreli bir ortaklığa yorumlanır. Aynı zamanda da iş hayatında bir yakınından büyük bir destek göreceğine ve bu kişinin rüya sahibinin iş hayatında ki geleceği için büyük bir katkıda bulunup makam ve mevki yönünden güzel yerlere erişeceğine vesile olmaktır. Farklı olarak ta Rüyada beyaz elbise satın almak hayra yorumlanırken elbiseyi siyah görmek şer olarak yorumlanmaktadır. Kişinin iş hayatındaki düzeninin bir anda alt üst olacağına maddi ve manevi yönden bir çok sıkıntıya düşeceğine hem ailesi hem de çevresi tarafından dışlanıcağı’na bu sıkıntıların ailesi bakımından da ayrılığa kopukluğa baş göstereceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Elbise Hediye Almak; Rüyada beyaz elbise hediye almak  rüya sahibinin, uzun yıllar çalışarak yaptığı şöhreti sayesinde hiç emek vermeden havadan kazanacağı ve herhangi bir haram bulaşmamış paraya ya da mala alamet edilir.Rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu birikimlerini yaşlılık döneminde kimseye muhtaç kalmadan rahat rahat harcamasıdır..Kişi bu birikimlerinde harama başvurmamış kul hakkı yememiş günah sayılan şeylerden uzak durmuş yalnız kendi helaliyle kazanmış olduğu birikimleridir.

Rüyada Beyaz Elbise Diktirmek; Rüyada beyaz elbise diktirmek yeni bir iş hayatına başlangıcın işaretidir. Kişi kendine yeni bir iş hayatı kurmuş ve birikimlerini kurmuş olduğu bu işinde kullanırken çok yakın bir dostundan da yardım elinin uzatıldığını görmektedir.. Bu rüya sahibinin işine olan şevkini arttırarak daha azimli ve kararlı hareket etmesini sağlamaktadır. Kişi aynı zamanda işin yanı sıra hayırlı bir kısmete de erecektir uzun zamandır sevdiği yalnız yaklaşamadığı kişiyle yollarını birleştirecek uzun ve mutlu bir yolculuğun ilk adımlarını atmış olacaklar.

Rüyada Beyaz Elbise Hediye Etmek; Rüyada beyaz elbise hediye etmek uzun zamandan beri yolu gözlenen ya da sağlık sorunları ile ilgili olarak hastanede yatan birinden, alınacak hayırlı habere ve bu haber sayesinde hayırlı işlere adım atmaya delalet edilir. Beyaz elbise hayırlara vesile olan mutluluk ve müjdeli bir haber getiren rüyadır.Aynı zaman da Rüyada beyaz elbise hediye etmek  hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin belki de hayatının en bereketli, en verimli ve en mutlu döneminin yaşanacağı anlamına gelir. Kişi, hayatında bugüne kadar hiç olmadığı kadar şanslı olacak ve yüzü her anlamda gülecek demektir. Uğursuzlukların, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin rüyayı gören kişinin peşini bırakacağı ve böylece kendisinin dilediği kadar mutlu olacağı anlamına gelir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.