escort alanya

Rüyada “ Beyaz Fare ” Görmek

Beyaz Fare
Rüyada beyaz fare görmek, hayır olarak görülmemiş olan bu rüya kişinin üst üste problemler yaşamasına, zor ve meşakkatli bir döneme yorulur.

Rüyada beyaz fare görmek, hayır olarak görülmemiş olan bu rüya kişinin üst üste problemler yaşamasına, zor ve meşakkatli bir döneme yorulur. Bu rüyayı görenlerin zor bir süreç geçireceklerine, uzun dönem bunun etkisinden kurtulamayacağına rivayet edilmiştir. Rüyada beyaz fare görmek, kişinin düzenli giden yaşamının bir anda sıkıntılar ile dolmasına yorumlanır. Görülen bu rüya kişinin üzüntü ve tasa duyacağı bir takım olumsuzlukların varlığına tabir edilmiştir. Rüyada beyaz fare görmek, kişinin bozulan iş ve özel yaşamının sağlığınada olumsuz etki edeceğine, hastalıklar ile uğraşmak zorunda kalmasına işaret eder. Kişi için uyarıcı olup, başına gelebilecek olumsuzluklardan önce önlem alması gerektiğine delalet eder. Rüyada beyaz fare görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Fare Görmek Ne Demek

Rüyada beyaz fare görmek, uğursuzluk olarak görülmüş olup, kişinin şansızlık yaşamasına, girdiği işlerden hüsran yaşamsına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin harama meyletmesine, hakkı olmayana göz koymasına rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hatalı davranışlar içersinde olmasına, bir an önce yanlışlarından vazgeçmesi gerektiğine yorulur. Aynı zamanda sağlık sorunları yaşamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Yakalamak

Rüyada beyaz fare yakalamak, kişiye karşı art niyetli haset davranışlar içersinde olan kişilerin varlığına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin ekmeğinden yeyip, dost gibi görünen fakat arkasını döndüğünde zarar verme isteği içersinde olan kişileri çözmesine, kendisinden uzaklaştırmasına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Yemek

Rüyada beyaz fare yemek, kişinin bile bile haram bir kazanca ortak olmasına, haksız kazanca yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin kazanma hırsları uğruna yapılan bir yanlışa göz yumması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, kişinin önüne engel olan kişi ve nesnelerin farkına varacağına, hayatından bu kişileri uzaklaştırmasına yorulur. Böyle davranan rüya sahibinin giderek iş yaşamında büyümesine, kazancını ve başarısını artırmasına yorumlanmıştır.

Rüyada Beyaz Fare Isırması

Rüyada beyaz fare ısırması, rüya sahibinin ilerlemesini istemeyen birinin kötü söz ve davranışlarına maruz kalmasına işaret eder. Kişinin bu şahıstan maddi ve manevi anlamda zarar görmesine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Beslemek

Rüyada beyaz fare beslemek, kişinin iş yaşamında ortaya koyduğu başarıları yada projelri çekemeyen art niyetli insanların küçük görmesine işaret eder. Gören kişinin bu kişiler yüzünden uzun süre sorun yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fare Sevmek

Rüyada beyaz fare sevmek, rüya sahibinin yüzüne gülen herkesi dostu sanmasına, bu yüzden büyük sıkıntılar çekmesine işaret eder. Kişi için uyarıcı olup bu kişilere karşı uyanık olması gerektiğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.