Rüyada “ Beyaz Gelinlik ” Görmek

Beyaz Gelinlik
Rüyada temiz beyaz gelinlik görmek hayırlı bir evlilik yapıp eşinizle mutlu mesut muhabbetli yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Görmek

Rüyada beyaz gelinlik görmek; şans, kısmet, bereket ve uğur anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin hayatının her noktasında şansının yaver gideceğine, talihinin ve kısmetinin her zaman açık olacağına, aldığı kararlar ve yaptığı tüm işlerde büyük başarılara imza atacağına aynı zaman da bayan için bu rüya hayırlı bir kısmetiyle dünya evine girmeye yuvasında bolluk ve bereket içinde yaşamaya yorumlanır. Evli birinin bu rüyayı görmesi hayırlı bir evlat haberinin geleceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada beyaz gelinlik giymek; rüya alimlerine göre rüyada beyaz gelinlik giymek bekar bir kimse için hayırlı kısmete, evli kimseler için se güzel hayırlı bir evlada yorumlanır. Rüyada beyaz gelinlik giymek aynı zaman da kişinin şans kapılarının açılacağına, iş hayatında sıfırdan başladığı çalışmalarına azmi ve kararları sayesinde yükselerek büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek; beyaz gelinlik giymekle aynı yorumu içermektedir. Rüyayı gören kimsenin şans kapılarının açık olacağına, ilim sahibi öğrenmeye açık bir kimse olduğuna, yaptıklarından her zaman ders çıkardığına, kul hakkından sakınan iyi huylu temiz kalpli insana işaret eder.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giyen Birini Görmek

Rüyada beyaz gelinlik giyen birini görmek; rüyayı gören kimsenin uzun zamandan beri hayalini kurduğu projelendirdiği bir işi gerçekleştireceğine Bu iş sayesinde büyük başarılara imza atıp büyük paralar kazanacağına, kazancının büyük bir bölümünü hayır amaçlı ihtiyaç sahibi kimselere bağışlayacağına işaret eder. Beyaz gelinlik daima hayır olarak yorumlanır. Aynı zamanda bu gelinlik iyi kalpli bir kişiyi, olumlu düşünceyi, ahlaklı ve iffetli bir kadını sembolizme eder. Temiz gelinlik giyilmesi kişinin çevresinde itibarının git gide artacağına yada yakınları ile mutlu mesut yaşayacağına dalalet olarak görülür.

Rüyada Siyah Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada siyah beyaz gelinlik giymek; rüyayı gören kimsenin gerek evlilik hayatın da gerekse iş hayatında bazı tatsız sorunlar yaşayacağına fakat kişinin yakın dostlarının aracılığı sayesinde sorunların tek tek atlatılıp normal hayatına döneceklerine, aynı zaman da maddi sorunlarının son bulup rahata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kırık Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyada kırık beyaz gelinlik giymek; rüya sahibinin istediği ve arzu ettiği tüm dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa sürede sona erip neşeye ve huzura boğulacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek; İslami rüya yorumlarında Rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre farklı anlamlara sahip bir simgedir. Bir kadın, kendini gelin olarak görüyorsa, bu onun, bağımsızlık isteğiyle sorumlulukları arasında bir tercih yapmak durumunda olduğunu gösterir. Bir erkek rüyasında gelin görüyorsa, bu onun duygusal çalkantılarının ve evlilikle ilgili istek ve kaygıları arasında var olan çelişkinin göstergesidir. Rüyada evlenmek ya da bir düğüne katılmak, iç dünyamızdaki istek ve beklentilerle, dış dünyanın gerçekliği arasında bir uyum sağlamamız gerektiğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.