Rüyada “ Beyaz Gül ” Görmek

Beyaz Gül
Rüyada beyaz gül görmek uzaktan yani sevdiklerinizden alacağınız hayırlı bir habere işarettir. Rüyada gül koklamak güzel ahlaklı çevresinde sevilen hürmet gören bir adama yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Görmek

Rüyada beyaz gül görmek; müjdeye, hayırlı bir evlada, sevilen saygı duyulan bir kişiye işaret eder. Rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi çektiği tüm sıkıntılarının sona ereceğine, çevresinde gördüğü büyük destek sayesinde yüzeye çıkacağına, hane içinde yaşanan kırgınlıkların son bulup kısa süreli eğlenceli aktivitelere katılacağına yorumlanır.Ünlü rüya alimlerince farklı şekillerde yorumlanan Beyaz gül ile ilgili olarak yapılan yorumlardan birisi ise dargınların barışmasıdır. Bir küslük yaşadığınız ve görüşmeyi kestiğiniz kişi ya da kişilerle tekrar bir araya gelerek eski kırgınlıklarınızı son bulmasına işaret eder.

İslami Tabirine göre rüyada beyaz gül görmek;  rüyada görülen güllerin renklerine göre anlamları farklılaşır her gülün kendine özgü güzel hayırlı anlatım şekilleri vardır. Gül herkese para ve saadeti müjdeler. Aşık bir kadın gül görmüşse sevdiğiyle birleşir.  Rüyada beyaz gül görmek özellikle aşka hayatınızda ve iş hayatınızda yükselip kısmetinizin açılacağına işaret eder.

Diyanet tabirine göre rüyada beyaz gül görmek; sağlık, güzellik ve şöhret ile tabir edilir. Kişinin rüyasında bir başkasına gül verdiğini görmesi; o kimseye iyilik edeceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Demeti Görmek

Rüyada beyaz gül demeti görmek; rüyayı gören kimsenin yakın zaman da hem ailesini ilgilendirecek hem de kendisini yakından ilgilendirecek çok önemli bir haber alacağına bu haber sayesinde hayatının bir anda değişip tüm olumsuzlukları yakasından atacağına ve refaha ereceklerine yorumlanır. Rüyada görülen beyaz gül demeti aynı zamanda kırgınlıkların son bulmasına, güzel bir hayata sürmeye, hayatını olumlu kılacak aktivitelere katılmaya işarete eder.

Rüyada Beyaz Gül Koklamak

Rüyada beyaz gül koklamak; rüyayı gören kimsenin hayırlı kısmetli gönül işine girip evliliğe adım atacağına, sevdiği saydığı dostları sayesinde çektiği maddi zorluklardan sıyrılıp rahata ereceğine aynı zaman da kişinin iş hayatında uzun zamandır çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atıp mevki ve makam sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Gül Yaprakları Görmek

Rüyada beyaz gül yaprakları görmek; rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi sıkıntılarının son bulacağına, hanesine bolluk ve bereketin gireceğine, iş hayatın da yaptığı değişiklik sayesinde hayatına yeniden başlayıp kariyer hayatında tek tek yükseleceğine, aynı zaman da aynı zaman da sıkıntı sonrasında elde ettiği beceriye, yenilgiden sonra gözlediği servete, zengin insana, zorlanarak umduğu müjdeye, meşakkatle birlikte hasret duyduğu şöhrete yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Koparmak

Rüyada beyaz gül koparmak; rüyayı gören kimsenin tatsız tuzsuz işlere kalkışacağına, bu işlerde maddi ve manevi zararlar göreceğine, çevresinde yakın gördüğü kimselerden büyük zararlar göreceğine, kazançlarının bereketi olmayıp talihsizliklerin yakasını bırakmayacağına yorumlanır. Rüyada beyaz gül kopardığını görmek aynı zaman da sabırsız ve plansız davranışlarınız yüzünden gerek iş hayatınızda gerekse çevrenizdeki insanlara zarar vereceğinize, deyim yerindeyse iş yapayım derken bir çuval inciri yok edeceğinize işaret eder.

Rüyada Beyaz Gül Hediye Almak

Rüyada beyaz gül hediye almak; rüyayı gören kimsenin hayatında karşı koyamayacağı fırsatlar doğacağına, yeni iş ortamları ve farklı kişilerle bir araya geleceğine, iş hayatında ki başarılı çalışmaları sayesinde yüksek mertebelere ereceğine, aynı zaman da birden fazla işi başarabileceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gül Toplamak

Rüyada beyaz gül toplamak; rüyayı gören kimsenin özverili başarılı çalışmaları sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kariyer ve makam sahibi olup maddi ve manevi anlamda yükseleceğine, farklı ortamlarda bulup farklı kişiler ile tanışacaklarına yorumlanır. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacak, ona hem mutluluk, kazanç hem de bolluk, bereket ve zenginlik getirecek, önemli işler yapacağı anlamına gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.