Rüyada “ Beyaz Halı ” Görmek

Beyaz Halı
Rüyada beyaz halı görmek, rüya sahibinin maruz kaldığı bir haksızlıktan, iftira yada karalamadan aklanacağına, itibarını tekrar kazanmasına işaret eder.

Rüyada beyaz halı görmek, rüya sahibinin maruz kaldığı bir haksızlıktan, iftira yada karalamadan aklanacağına, itibarını tekrar kazanmasına işaret eder. Gören kişi için bozulan düzenin tekrar düzene girmesine, düşmanlarına karşı zafer elde edeceğine delalet eder. Bu rüyayı görenlerin sorun ve sıkıntılarından bir bir kurtulacaklarına, yaşadıkları küçük düşme ve eleştirilere karşı haklılığını ispatlayacağına rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya aynı zamanda problem yaşadığınız yakın çevreniz ile kırgınlıkların son bulmasına, aradaki anlaşmazlıkların giderileceğine, eski aile ilişkilerinin tekrar canlanmasına yorulur. Manen huzura eren düş sahibinin, işine dört elle sarılacağına, bu durumun maddi imkanlarını artıracağına yorumlanır. Kötü günlerin geride kalacağına, yarınlara umutlu gözler ile bakmaya, yaşamınızın istekleriniz doğrultusunda ilerleyeceğine yorumlanmıştır. Rüyada beyaz halı görmek, ile ilgili farklı terimler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Halı Görmek Nedir

Rüyada beyaz halı görmek, sizi çekemeyen, haset eden kişilerin kötü davranış ve iftiralarından temize çıkmaya, aklanmaya delalet eder. Kendini aklayan rüya sahibinin kendisine haksızlık eden kişiler ile mücadele içine gireceğine, bu kişilere karşı mutlak bir zafer elde edeceği olarak da yorumlanmıştır. Ayrıca deyim yerinde ise yıldızınızın parlamasına, girdiğiniz her işte muaffak olmaya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Halı Almak

Rüyada beyaz halı almak, iş yaşamında kişiye ayak oyunları yapan, başarılarını gölgeleme arzusu içinde olan kişiler ile yaşayacağı mücadele olarak yorulur. Gördüğünüz bu rüya düşmanlarınıza karşı bir adım önde olduğunuza, yapılan akıllı hamleler sayesinde gülen tarafın siz olacağınızı gösterir.

Rüyada Beyaz Halı Yıkamak

Rüyada beyaz halı yıkamak, arasında sorun olan iki kişiyi barıştırmaya, arabulucu olmaya işaret eder. Bazen de aile içi anlaşmazlıkların rüyayı gören kişinin aldığı önlem ve yapıcı tavırları sayesinde çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada Temiz Halı Görmek

Rüyada temiz halı görmek, şan ve şeref sahibi olmaya, tanınan ve sevilen biri olduğunuzu bildirir. Gören kişi için geçim rahatlığına, itibara ve edinilecek dünyalık olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kirli Halı Görmek

Rüyada kirli halı görmek, hane içi huzursuzluğa, gidilen yolun bozukluğuna işaret eder. Gören kişinin evli ise, eşi ile deyil ise, anne baba yahut kardeşleri ile yaşadığı sorunları bildirir. Uyarı olarak algılanması gereken bu rüya, kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.