escort alanya

Rüyada “ Beyaz Kedi ” Görmek

Beyaz Kedi
Rüyada beyaz kedi görmek, rüya sahibinin zor ve meşakkatli bir süreç yaşayacağına, iş ve özel yaşamında üst üste sorunlar yaşamaya işaret eder.

Rüyada beyaz kedi görmek, rüya sahibinin zor ve meşakkatli bir süreç yaşayacağına, iş ve özel yaşamında üst üste sorunlar yaşamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sıkıntılı zamanlar yaşamasına, maddi ve manevi anlamda yıpranacağına delalet eder. Rüyada beyaz kedi görmek, kişinin en yakınlarından ihanet görmesine, ticari yaşamda alınan zararlara tabir edilmiştir. Gören kişilerin bu durumdan sabır ve sebat ederek atlatabileceğine rivayet edilmiştir. Rüyada beyaz kedi görmek, yaşanacak problemlere kişinin azim ve çalışkanlığı sayesinde dayanacağına, uzun zorluklardan sonra rahat bir nefes alacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin bazı ailevi sorunlar yaşamasına, tatsız olayların gelişeceğine yorumlanır. Rüyada beyaz kedi görmek, ile ilgili yorumları maklemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Nedir

Rüyada beyaz kedi görmek, kişinin yaşadığı olumsuzluklar yüzünden hiç hoşlamadığı kişiler ile aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağına işaret eder. Gören kişilerin aksiliklere karşı dirençli olmasına, mücadelen vazgeçmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişi için uyarıcı olup bu dönemde soğukkanlılığı kaybetmemek gerektiğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Kedi Emzirmek

Rüyada beyaz kedi emzirmek, rüya sahibinin eli açık ve bolkör biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yıllarca çalışıp didinerek yaptığı birikimlerini yakın akrabaları ile haracamasına, onlarla kendi isteği doğrultusunda mal ve mülkünden pay vermesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Kedi İle Konuşmak

Rüyada beyaz kedi ile konuşmak, rüya sahibinin yaşama dair endişeleri olmasına, korkularından emin olamayışına işaret eder. Gören kişilerin zor zamanlarında yakın çevresinde yardım ve destek göreceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Sevmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu sevmek, kişinin ailevi sorunları olmasına, aile içinden bir bireyin dışlanmasına, üzüntü, dert ve tasaya itilmesine işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin düşüncesizce yaptıkları yüzünden maddi ve manevi anlamda sıkıntıya düşeceğine rivayet edlmiştir.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, kişinin aldığı yanlış kararlar yüzünden yakın ailesi yada akrabasından birini çok büyük sıkıntıya sokacağına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında durgunluk olmasına, kazanç kapılarının tek tek kapancağına bir an önce uğraş vermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Kovalamak

Rüyada beyaz kedi kovalamak, kişiye her anında zarar verme isteği içersinde olan birinin sorun yaşamasına, kişiye zarar veremeyecek duruma gelmesine işaret eder. Aynı zamanda kişinin önünde engelleri kaldırmasına rivayet olunur.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Rüyada beyaz kedi tırmalaması, kişinin üst üste yaşadığı sorunlar yüzünden manen sıkıntı içersinde olmasına, stres ve gergin bir ruh hali içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin aile içi tartışmalar yaşamasına, kırgınlıkların olacağına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.