escort alanya

Rüyada “ Beyaz Lahana ” Görmek

Beyaz Lahana
Rüyada beyaz lahana görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadıklarından dolayı insanlara karşı sert mizaçlı, gergin ve kırıcı bir yapısı olmasına işaret eder.

Rüyada beyaz lahana görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadıklarından dolayı insanlara karşı sert mizaçlı, gergin ve kırıcı bir yapısı olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin merhamet duygularını günden güne kaybettiklerine, kaba ve hoş olmayan davranışlar sergilemelerine delalet eder. Rüyada beyaz lahana görmek, kişinin bir takım üzücü, sıkıntılar yaşamış olmasına, en yakınlarına dahi güvenmeyen ve içine kapanık birisi olmasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin bu tavırlarının ilerde daha büyük sorunlara sebebiyet vereceğine, kırıcı ve tartışmalı zamanların olmasına tabir edilmiştir. Rüyada beyaz lahana görmek, sert mizacı yüzünden kişinin yanlız kalmasına, çevresindeki insanların kişiden uzaklaşmasına yorulur. Fakat bu rüyayı görenlerin kendisine çeki düzen vereceklerine, bozulan ortamlarını düzelteceklerine yorumlanır. Rüyada beyaz lahana görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Lahana Görmek Nedir

Rüyada beyaz lahana görmek, alimler tarafından kişinin sert yapılı, kaba davranışlı, hoş davranışlar içersinde olmayan birisine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin insanlar ile bu denli diyalog içersinde olmasına delalet eder. Kişi için uyarıcı olup bu davranışları ile yakın çevresini üzüp kırdığına delalet eder. Kişinin bir an önce bu huylarını bırakarak daha sosyal, anlayışlı ve hoş görülü olması gerektiğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Lahana Sarması Görmek

Rüyada beyaz lahana sarması görmek, kişinin gelişen olaylara karşı vurdumduymaz bir hal içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendileri yada yakın çevresi hakkında gelişen olumlu yada olumsuz olaylara karşı, rahat bir tavır içersinde olmasına delalet eder. Kişinin böyle davranarak yanındaki insanları bir bir kaybetmesine yorulur.

Rüyada Beyaz Lahana Almak

Rüyada beyaz lahana almak, kişinin sahip olacağı düşmanlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yada özel yaşamı ile bir takım insanların haset davranışları içersinde olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kişilere karşı zarar görmemek adına temkinli davranması gerektiğine yorulur.

Rüyada Beyaz Lahana Yemek

Rüyada beyaz lahana yemek, kişinin aile bireyleri ile yaşayacağı sorunlara tabir edilmiştir. Bekar bir kimsenin bu rüyayı görmesi, kişinin anne baba yada kardeşleri ile arasının açılmasına delalet eder. Evli kimse için ise bu rüya, kişinin eşi yada çocukları ile problemler yaşamasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Lahana Dolması Yemek

Rüyada beyaz lahana dolması yemek, kişinin evlat sahibi olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören bir erkeğin hanımından müjdeli bir haber alacağına, kadın ise hamile kalacağı olarak da yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.