escort alanya

Rüyada “ Beyaz Örtü ” Görmek

Beyaz Örtü
Rüyada beyaz örtü görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden bir kişinin zarar görmemesi için yıllardır taşıdığı bir sırra işaret eder.

Rüyada beyaz örtü görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden bir kişinin zarar görmemesi için yıllardır taşıdığı bir sırra işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiyi koruma adına zaman zaman yalan konuşmak zorunda kalmasına rivayet edilmiştir. Rüyada beyaz örtü görmek, duyulduğunda çok sevdiği birinin zarar göreceği bir olayı rüya sahibinin saklamasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin halk arasında tatlı yalan olarak kabul görünen bir takım yalanlara başvurduğuna yorulur. Rüyada beyaz örtü görmek, kişi rüyada evinde beyaz bir örtü görürse, hane içersinde bir takım hataların aile bireylerince kapatılmasına, destek ve yardımcı olmaya yorumlanmıştır. Rüyada beyaz örtü görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Örtü Görmek İslami

Rüyada beyaz örtü görmek islami yorumuna göre, kişinin yakın çevresinden bir arkadaş yada akrabasının hatasını yüzüne vurmamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hoş görü sahibi, insanları incitmekten sakınan biri olmasına rivayet olunur. Görülen bu rüya kişinin, duyulduğunda büyük zararlar görecek bir arkadaşı için bazı konularda suskunluğu tercih etmesine tabir olunur.

Rüyada Beyaz Örtü Almak

Rüyada beyaz örtü almak, kişi için hayır kabul edilmiş olan bu rüya bekar kimselerin evlenmesine, evli kimselerin hane mutluluğuna yorulur. Bu rüyayı görenlerin dini konulara yönelmesine umre yada hac hazırlığı içersinde olacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Başına Beyaz Örtü Almak

Rüyada başına beyaz örtü almak, görülen rüyalar arasında güzel olarak kabul edilip, kişinin içinde Allah korkusu olan, hayırlı bir kısmetle tanışıp, evlilik yaşamasına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin dini vecibelerini sıkı sıkıya yerine getirme çabası içersinde olacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Masa Örtüsü Görmek

Rüyada bayaz masa örtüsü görmek, rüya sahibinin iyiye ve güzel olana yönelmesine, iş alanında kazanç sağlamaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bolluk vebereket içersinde olmasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin imrenilen bir yaşamı olacağına, geçmişteki hatalarından ders alıp, geleceğe akıllıca bakmasına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Başörtüsü Görmek

Rüyada beyaz başörtüsü görmek, kişinin müjdeli haberlere nail olmasına işaret eder. Rüya sahibinin aldığı haber ile sevinç gözyaşı dökmesine, mutluluk yaşamasına rivayet edilmiştir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.