escort alanya

Rüyada “ Beyaz Renk ” Görmek

Beyaz Renk
Rüyada beyaz renk görmek, İslam alimlerinin neredeyse tamamına yakını tarafından hayır ve mutluluk olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada beyaz renk görmek, İslam alimlerinin neredeyse tamamına yakını tarafından hayır ve mutluluk olarak rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin üzüntü ve sıkıntı duyduğu olayların sona ermesine, aklında kalan soru işaretlerinin giderileceğine işaret eder. Rüyada beyaz renk görmek, kişinin beklenti içerisinde olduğu bir olayın gerçekleşmesine, müjdeli haberler almaya delalet eder. Görülen bu rüya kişinin iyi işler içerisinde olmasına, salih ameller içerisinde olmasına tabir olunur. Rüyada beyaz renk görmek, bazı alimlere göre ise hayır kabul edilmiş olup fakat görülen nesnelerin de tam yorum için gerekli olduklarını savunmuşlardır. Aynı zamanda bu rüya kişinin güzel bir geleceğe sahip olması olarak da yorumlanmıştır. Rüyada beyaz renk görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Renk Görmek İslami

Rüyada beyaz renk görmek  islami yorumuna göre, kişinin yanlışlarından dönmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hatalarından ve günahlarından tövbe isteği içerisinde olmasına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hep hayır içerisinde olup, iyi ahlak ve temiz bir kalbe sahip olmasına olarak da yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin karşısına çıkacak güzel ve hayırlı insanlar ile tanışmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Yatak Görmek

Rüyada beyaz yatak görmek, kişi için çok hayırlı olmak ile beraber kişinin karşısına çıkan hayırlı kişilere ve kısmetlere tabir edilmiştir. Bu rüyayı gören bekar kimselerin içinde Allah korkusu taşıyan, huyu güzel kendi güzel biri ile beraberlik yaşamasına ve evliliğe tabir olunur. Evli kimseler için eşler arasındaki uyuma yorulur.

Rüyada Beyaz Kar Görmek

Rüyada beyaz kar görmek, kişinin zor ve meşakkatli günleri geride bırakmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin sağlık sorunları var ise, Allah’ın izni ile şifa bulmasına rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin aynı zamanda güzel bir gelecek yaşamasına delalet eder.

Rüyada Beyaz Eşya Görmek

Rüyada beyaz eşya görmek, rüya sahibinin huzurlu günler yaşayacağına rivayet olunur. Bu rüyayı gören kişilerin ailesi ile beraber neşe ve sevinç içerisinde olmasına, hanesinde bolluk ve bereketin daim olması olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.