escort alanya

Rüyada “ Beyaz Tavuk ” Görmek

Beyaz Tavuk
Rüyada beyaz tavuk görmek, rüya sahibinin hayatına renk katacak, hatalı davanışlarını düzeltmesine yardım edecek biriyle tanımasına işaret eder.

Rüyada beyaz tavuk görmek, rüya sahibinin hayatına renk katacak, hatalı davanışlarını düzeltmesine yardım edecek biriyle tanımasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendisiyle huzur bulacağı, ondan destek bulacağı hayırlı bir birliktelik yaşayacağı bir kadına delalet eder. Rüyada beyaz tavuk görmek, kişinin özel yaşamında neşe ve mutluluğu bulacağı hayırlı bir kısmete rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin duygusal olarak çıkmazda olduğu bir anda karşına ıkacak ve ona destekte buluncak iyi kalpli ve sevecen bir kadının varlığı olarak da tabir edilmiştir. Rüyada beyaz tavuk görmek, kişinin özel yaşamında yalaladığı mutluluğun iş yaşamınada yansımasına yorulur. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında çalışma azmi ve hevesi gelmesine yorumlanmıştır. Rüyada beyaz tavuk görmek, ile ilgili yorumları makalemzin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Tavuk Görmek Nedir

Rüyada beyaz tavuk görmek, rüya sahibinin ndii ile yaşama sevinci kazanacağı, her zaman kişinin yanında duracak maddi ve manevi anlamda güçlü bir kadına tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatına bir düzen getirecek onunla her türlü üçlüğe karşılık verebilecek hayırlı bir kısmete işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin geçmişin üzücü olaylarının sona ereceğine ve aydınlık ünerin yakın olmasına rivayet edilmiştir.

Rüyada Beyaz Tavuk Ve Horoz Görmek

Rüyada beyaz tavuk ve horoz görmek, rüya sahbinin uzun süredir boş olan kalbinin tanışacağı bir kadın ile son bulmasına işaret eder. Kişinin bu kişi ile hayatını bileşireceğine, zengin ve güçlü olan bu kadın sayesinde maddi anlamda rahata kavuşacağına, elinin rahatlacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Kesmek

Rüyada beyaz tavuk kesmek, rüya sahibinin gönlüne huzur veren, mutlu eden uzun süredir birlikte olduğu bir kadın ile evlilik yolunda ilerlemesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iyi huylu ,temiz ahlaklı olan bu kişi ile sevenlerinin huzurunda yakın bir zaman içersinde nikahlanmasına delalet eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Eti Görmek

Rüyada beyaz tavuk eti görmek, kişinin ticari yaşamdaki iniş çıkışları yüzünden gergin ve sinirli bir ruh haline girip sağlık sorunları yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sabır içersinde olmaları gerektiğine bu durumun kısa süre içersinde atlatılacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Tavuk Ve Civciv Görmek

Rüyada beyaz tavuk ve civciv görmek, rüya sahibinin aile yaşamı ile alakalı olup sevdiği kişi ile hayatını birleştiren rüya sahibinin eşine ve çocuklarına olan bağlılığına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.