Rüyada “ Biblo ” Görmek

Biblo
Çoğunlukla gerçek yaşamdaki kişi ya da objelerin küçük birer modeli olan biblolar, bazen soyut değerleri ve duyguları, bazen de sahip olmak istediğiniz maddi değerleri simgeler.

Çoğunlukla gerçek yaşamdaki kişi ya da objelerin küçük birer modeli olan biblolar, bazen soyut değerleri ve duyguları, bazen de sahip olmak istediğiniz maddi değerleri simgeler. Sık rastlanan kanatlı genç kız ya da melek biçimindeki biblolar, masumiyeti, saflığı ve kırılganlığı ifade ederken, minik bir otomobil biçimindeki biblo doğrudan doğruya bir otomobile sahip olma isteğinizle ilgili olabilir. Diğer yandan biblolar çok eski tarihlerden bu yana kült ve “büyü” objesi olarak kullanıldıklarından, düşlerinizde sezgilerinizin güçlendiğini vurguluyor da olabilir. Sahip olduğunuz gerçek bir objenin bibloya dönüşmesi, söz gelimi üzerine bindiğiniz atın ortadan yok olup daha sonra bir “biblo at” olarak karşınıza çıkması, yakın dönemde yaşamış olduğunuz düş kırıklıklarına dikkat çeker.

Rüyada biblo satın almak veya görmek, ev eşyanızı değiştireceğinizi, yeni elbiseler alacağınıza delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. ayşe dedi ki:

    rüyamda büyük horoz bibosu yokadım yaldızlı (ölmüş)annem ve babamda eskiden bizim evde bunlardan olduğunu söylediler

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Ayşe hanım görmüş olduğunuz rüya hanenize kötülük yapmak isteyen kişilerin varlığına işaret edip çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğine, yaptığınız işlerde ani kararlar vermek yerine ince eleyip sık dokumanıza, elinize geçen fırsatları iyi değerlendirerek ileriye dönük sağlam adımlar atmanıza yorumlanır.