Rüyada “ Bıldırcın ” Görmek

Bıldırcın
Bir çocuğun rüyada bıldırcın görmesi anne ve babasından büyük bir sevgi göreceğini ve kendisininde bu sevgiye layık bir çocuk olarak yetişeceğini ifade eder.

Bir çocuğun rüyada bıldırcın görmesi anne ve babasından büyük bir sevgi göreceğini ve kendisininde bu sevgiye layık bir çocuk olarak yetişeceğini ifade eder. Bıldırcın, uzun bir seyahate çıkmak, fakat araya girecek bir takım engeller yüzünden bu seyahati yanda kesip geriye dönmektir. Rüyada bıldırcın eti yediğinizi görmek, bekarlar için nişanlanıp evlenmeye; evliler için, hayırlı bir yolcu beklemeleri gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ölü Bıldırcın Görmek; Rüyanızda ölü bıldırcın gördüğünüzde aile içi sağlık problemleri çekeceğinize işarettir.

Rüyada Yaralı Kuş Görmek; Rüyanızda yaralı yada hasta kuş görmeniz yakın akrabalarınızın sizin maddi ve manevi sizden destek beklediğine işarettir.

Rüyada Bıldırcın Süresi Görmek; Rüyanızda bıldırcın sürüsü görmeniz yakın bir zaman için de ailelerin toplanıp güzel bir haberle birleşip dernek ( düğün ) kuracaklarına işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek; Rüyanızda bıldırcın yavrusu görmek evli kişi için  çocuk la müjdelenir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise ailesinden yada çok yakın akrabalarından yeni doğacak çocuk haberi almalarına işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.