Rüyada “ Bilet ” Görmek

Bilet
Rüyada bilet görmek Amacımıza ulaşmak ya da istediklerimizi elde etmek, dilediğimiz yolda yürümek için bedel ödemek durumunda olduğumuzu bize anımsatan bir simgedir.

Rüyada Bilet Görmek ; Rüyada bilet görmek Amacımıza ulaşmak ya da istediklerimizi elde etmek, dilediğimiz yolda yürümek için bedel ödemek durumunda olduğumuzu bize anımsatan bir simgedir. Bir yolculuğa hazırlanırken biletinizi bulamıyor ve bu nedenle ulaşım aracına binemiyor sanız, bunu ihmal ettiğiniz sorumluluklara ve bedelini ödemeden sahip olmak istediğiniz değerlere bağlamak mümkündür.Rüyada tren, vapur veya piyango bileti gören veya alan kimse, büyük ve başarılı bir işlere atılacak, aşk bakımından ıstırap çekecek, kumar için mal ve para kaybına uğrayacak demektir.

Rüyada Milli Piyango Bileti Görmek ; Rüyada milli piyango bileti aldığını yada milli piyango bilet iniz para çıktığını görmeniz  size kısmet olduğuna işleriniz de başarı göreceğinize işaret etmektedir. Peki bu rüyayı gördüğümüzde bilet almalı mıyız diye düşünecek olursak unutmamalıyız ki her rüya gerçek olmasa da bazen de gerçeklik payının yüksek olduğunu düşünerek kısmetinizi demeniz gerektiğini unutmamalıyız.

Rüyada Biletinizi Kaybettiğini Görmeniz ; Rüyada otobüs tren vapur yada milli piyango biletinizi kaybettiğinizi görmeniz size hayrı olmayan işlere gireceğinize ve girdiğiniz bu işler de mal kaybınızın olacağına ve bunun da aile içi huzursuzlukları başlatacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.