Rüyada “ Bina ” Görmek

Bina
Rüyada bir şehir veya bir köyde bina yapmak, o yerden bir hanımla evlenmektir. Binayı çanak ve çömlekten yapmak, ziynete kavuşmaktır.

Rüyada bir şehir veya bir köyde bina yapmak, o yerden bir hanımla evlenmektir. Binayı çanak ve çömlekten yapmak, ziynete kavuşmaktır. Yapılan bina nakışlı ise, temizlik, sevinç, ilim ve velayet demektir.

Üzerinde resim bulunan bina; kireç, alçı ve kiremitten bina yapmak, helal olmayan batıl işlerde bulunmaktır.

Rüyada geniş bir ev görmek, o eve bir musibet veya gelin gelmesinden dolayı insanların izinsiz girip çıkmaları ve bağırıp çağırmalarına işaret eder.

Rüyada binayı kaldırmak, yakınlarını, arkadaş ve dostlarını ve askerlerini dağıtmak, servetin gitmesi demektir. Rüyada temel atıp, kuvvetli bina yapmak, sanat talebinde bulunmaktır.

Rüyada kubbeler görmek veya yaptırmak, şanı yüceltmek ve değerli şahsiyetlerle oturup kalkmaktır. Bulut üzerine kubbe yapan, hükmünde kuvvetli olacak demektir. Yer ile gök arasında yeşil ‘kubbelerin olduğunu gören şehit olarak ölür. Rüyada hamam yaptığını gören, evlenir.

Rüyada cami veya bir yer yaptırmak; kötülükten kaçınır. Alim ise kitap yazar, insanlar ilminden veya fetvalarından istifade ederler. Mal sahibi ise, malının zekatını verir, bekar ise evlenir, evli ise güzel şöhret sahibi bir çocuğu olur. Fakir ise zenginleşir veya işlediği günahtan tövbe eder.

Rüyada yeni yapılmış bir binayı görmek, Kısmetinin açılacağı ve kısa zaman sonra evleneceğine işarettir

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.