Rüyada “ Bira ” Görmek

Bira
Rüyada bira görmek, bazı yorumcular tarafından hayra yorulsa da genel anlamı ile hoş tabir edilmemiştir.

Rüyada bira görmek, bazı yorumcular tarafından hayra yorulsa da genel anlamı ile hoş tabir edilmemiştir. Bu rüyayı görenlerin çekilecek sıkıntıya, başa gelecek musibetlere tabir edilmiştir. Gören kişiler için kendisine faydası olmayacak mal ve mülke, zorla elde edilmiş haksız kazanca rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya yaşamınızda doğru gitmeyen bir takım sorunların izlenilen yanlış yoldan kaynaklı olduğunu bildirir. Bazen de kişinin sevdiğine kavuşmasına, arkadaşlık ettiği kişilerden menfaat sağlayacağına yorulur. Dikkat edilmesi gereken gördüğünüz bu rüya uyarı niteliğinde olup, kazancınızda haram bulunduğuna, farkında olmadan hak yolundan giderek uzaklaşmaya yorumlanır. Yapmanız gereken kişinin kendi hayatındaki olumsuz taraflarını görmesi gerektiğine, hataların telafi yoluna gitmesi gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada bira görmek, ile farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden çekinmeden gönderebilir, tabiri isteyebilirsiniz.

Rüyada Bira Görmek Diyanet

Rüyada bira görmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında bir takım eksiklikleri olduğunu bildirir. Görülen bu rüya haksız elde edilen mal ve mülke, başkasının kazancını zimmete geçirmeye tabir olunur. Farklı tabirler ile beraber, bira tedarikçisi, sizi yanlışa sürükleyen bir öncüye, biracı ise, kötü huylu birine rivayet edilmiştir.

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, kişinin izlediği yolun fenalığına, bu yolun kişiye huzur ve güzellik vermeyeceğine işaret eder. Gören kişinin yaşamında aksiliklerin meydana geleceğine, islam ahlakına uygun olmayan ortam ve işler içinde olduğunu bildirir. Son derece dikkat edilip, gereken uyarıyı almak da fayda görülmüştür.

Rüyada Bira İçip Pişman Olmak

Rüyada bira içip pişman olmak, rüya sahibinin yakın çevresinin yaptığı uyarıları dikkate alacağına, gittiği yolun doğru olmadığının farkına varacağına yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin tövbe edip, hakka ve güzel olana yöneleceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada Bira Almak

Rüyada bira almak, kötü bir yola adım atmaya, girişilen bir işin yanlış olduğunu bile bile yönelmeye delalet eder. Kişinin yapılan uyarı ve eleştirileri dikkate almadığına, böyle devam eder ise, sıkıntı ve huzursuzluk yaşayacağını bildirir.

Rüyada Bira Satmak

Rüyada bira satmak, hata ve günaha girmeye, yapılan kötü bir işte öncülük etmeye yorumlanır. Hak yolundan kopmaya, şeytanın yapılan kötü davranış ve tutumları kişiye hoş gösterdiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Bira Şişesi Görmek

Rüyada bira şişesi görmek, ikilemde kalmaya, rüya sahibinin önündeki iki yoldan hangisini seçeceğinde kararsız olduğunu bildirir. Bu yolun biri şerre biri hayra işaret ederken, kişiye atacağı adımın kendisine huzur yada sıkıntı vereceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. YİĞİT EREN ERYILMEZ dedi ki:

    Merhaba rüyamda elimde bira şisesi vardı ama içmiyordum yolda elimde yürüyordum tanıdık biri gördüm o istedi ben de zaten içmiyorum dedim onaverdim ve sonra başkabir rüya gördüm rahmetli anne annemi gördüm onun evinde idim ona yardım ediyordum