Rüyada “ Bitki ” Görmek

Bitki
Rüyada bitki hayırlı ve helal kazançlı işlere gireceğinize ve fakirlere sadaka verip yardımlarda bulunacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bitki Görmek ; Rüyada gördüğümüz çiçeksiz yeşil bitkiler ve otlar, çoğu kez şifa ile, yani iyileşme isteği ya da iyileştirme gücüyle bağlantılıdır. Bu otları topluyorsak, kendi sorunlarımızı kendimiz çözmek ve duygusal yaralarımızı iyileştirmek zorundayız demektir. Birisi tarafından bize veriliyorsa, gerilim ve endişelerimizin yol açtığı sorunlardan kurtulmak için başkalarının ilgi ve yardımına gerek duyduğumuzu gösterir.

Rüyada Bitki Diktiğini Görmek ; Rüyada bitki dikmek  hayırlı ve helal kazançlı işlere gireceğinize ve fakirlere sadaka verip yardımlarda bulunacağınıza yorumlanır.Aynı zamanda rüya sahibinin adağı olduğuna ve bu adağı yerine getireceği nede işaret eder.

Rüyada Bitki Suladığını Görmek ; Rüyada bitki sulamak ahlaklı ve güzel insan olmaya Allah yolunda gitmeye ve fakirlere düşkünlere hastalara yardımcı olmaya yorumlanır.Rüya sahibinin yapacağı güzel işler sayesinde dua alacağı anlamına gelir.

Rüyada Bitki Kökü Görmek ; Rüyada bitki kökü rüyayı gören kişinin köklü bir aile olduğu ve görmüş olduğu bu rüyada da aileyi gördüğüne yorumlanır. Rüyada bitki kökü sevgili muhabbetli ve huzurlu bir aileye ve bir birine kenetleneceğine işaret eder.

Rüyada Bitki Kurdu Görmek ; Rüyada bitki kurdu rüyayı gören kişinin kendi içinde sıkıntılarının  olduğu ve bu sıkıntıları içine atarak hastalıklar geçireceğine yorumlanır.Aynı zaman da malınıza göz diken ve sizi sömüren kişilerin olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bitki Görmek ; Rüyada yeşil bitki rüya sahibinin sağlığı huzuru ve mutluluğu ile yorumlanır.Rüya sahibinin dünya malına önem vermediği ve çevresine hayır ve yardımlarla bilinen cömert kişi olacağına da işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.