Rüyada “ Boğa Yılanı ” Görmek

Boğa Yılanı
Rüyada boğa yılanı görmek haberci olarak bilinir rüya sahibinin sıkıntılı ve maddi zorluklar yaşayacağı bir döneme gireceğinin habercisidir.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek; Rüyada boğa yılanı görmek haberci olarak bilinir rüya sahibinin sıkıntılı ve maddi zorluklar yaşayacağı bir döneme gireceğinin habercisidir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek; Rüyada siyah yılan görmek düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna ve bu düşmanın karanlık düşüncelerinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Kara Yılan Görmek; Rüyada uzun ve kara yılan görmek düşmanınızın soğuk kanlı olup ciddi zararlar vereceğine yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek; Rüyada yeşil yılan görmek düşmanınızın size manevi zararlar vereceğine dini inançlarınıza aykırı olan harama bulaşacağınızı tabir edilir.

Rüyada Kardeşini Yılan Soktuğunu Görmek; Rüyada kardeşini yılan soktuğunu görmek size ve ailenize yani sevdiklerinize zarar vermek isteyenlerin olacağına yorumlanır.

Rüyada Anneni Yılan Soktuğunu Görmek; Rüyada anneni yılan soktuğunu görmek annenize düşmanlık eden birilerine tabir edilir.

Rüyada Babanı Yılan Soktuğunu Görmek; Rüyada babanı yılan soktuğunu görmek babanıza düşmanlık eden birilerine tabir edilir.

Rüyada Arkadaşını Yılan Soktuğunu GörmekRüyada arkadaşını yılan soktuğunu görmek arkadaşlık düşmanlık eden birilerine tabir edilir.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek; Rüyada kobra yılanı görmek rüya sahibine düşmanlık eden kişilerin son derece güçlü olduğu ve çevrelerinin de kalabalık olduğuna tabir edilir.

Rüyada Büyük Yılan Öldürdüğünü Görmek; Rüyada büyük yılan öldürdüğünü görmek rüya sahibinin düşmanına karşı alabileceği en büyük galibiyeti alacağına yorumlanır. Rüyada Yılan Öldürmek İmamı Nablusiye Göre Yorumu

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. savaş dedi ki:

    Rüyada boğa yılanı tarafından boğularak ölmek ne manaya gelir acaba rüyamı yorumlarmısınız

    1. admin dedi ki:

      Rüyada yılan görmek ve rüyada boğa yılanı tarafından öldürülmek çevrenizde olan kudretli bir düşmanınız tarafından mağlup edileceğinize yorumlanır.