Rüyada “ Boğulduğunu ” Görmek

Boğulduğunu
Rüyada boğulduğunu görmek, rüya sahibinin ailesi içindeki birinin yaptığı kötülükler ve işlediği günahlar yüzünden düşeceği zor durumları bildirir.
Etiketler:

Rüyada boğulduğunu görmek, rüya sahibinin ailesi içindeki birinin yaptığı kötülükler ve işlediği günahlar yüzünden düşeceği zor durumları bildirir. Bu kişi yüzünden büyük sıkıntı ve musibetler yaşanacağına, aile huzur ve saadetinin zarar göreceğini delalet eder. Düş sahibinin ne yapacağını bilmez bir konuma geleceğine, yaşanacak tartışma ve sorunlara rivayet edilmiştir. İslam alimlerine göre, güven duyulan birinden görülecek zarara, atılan adımlar yüzünden büyük pişmanlıklar duymaya yorulur. İslami yorumuna göre, kişinin boğulduğunu görmesi, günaha girdiğine, Allah rızası olmayan bir işte olmasına yorumlanmıştır. Görülen bu rüya bir an önce hatalardan sakınılması gerektiğine, işlenen günahlardan tövbe edilmesi gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda çevrenizde sizi kötü yola sürükleme çabası içinde olan kişilere karşı dikkatli ve temkinli olunması gerektiği olarak da tabir edilmiştir. Rüyada boğulduğunu görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Boğulduğunu Görmek Nedir

Rüyada boğulduğunu görmek, islam dinine uygun olmayan hal ve davranışlarda bulunmaya, hak yolundan sapmaya tabir edilir. Diyanet yorumuna göre zalim, laftan sözden anlamayan biri olarak da rivayet edilmiştir. Çevrenizde bu kişiye benzer kişiler olmasına, bunlara son derece dikkat edilmesi gerektiğini gösterir. Yanlış arkadaş ve çevre edindiğinize, bu kişilerin sizi bela ve sıkıntı içine sokacağını bildirir.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek

Rüyada suda boğulduğunu görmek, sıkıntılı bir süreç yaşamaya, uzun bir müddet yaşananların etkisinden kurtulamamaya delalet eder. Ayrıca telafisi olmayan, hatalı işler içinde olduğunuza bir an önce gidilen yoldan vazgeçilmesi gerektiğini gösterir. Suda boğulup ölmek, gidilen hatalı yoldan Allah’ın izni ile kurtulmaya, yaşamın olumlu anlamda değer kazanacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Boğulduğunu Hissetmek

Rüyada boğulduğunu hissetmek, yaşanan olumsuzluklar yüzünden duygusal boşluk içinde olmaya delalet eder. İş hayatında ki mali sorunların düş sahibi uhrevi olarak daraltmasına, bu durumun kişinin aile yaşantısına da olumsuz yansıyacağını bildirir. Rüya sahibinin bu durumda sabır gösterip, yılmadığı sürece tüm zorlukların tek tek sona ereceği olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak

Rüyada boğulan birini kurtarmak, yakın çevrenizde bulunan kötü huylu, günaha saplanmış birini düştüğü çukurdan çıkarmaya delalet eder. Görülen bu rüya öğüt ve telkinleriniz ile bu kişiyi doğru yola iletmeye, yaptıklarının hatalı olduğu bilincine varmasına yardımcı olmaya yorumlanır.

Rüyada Boğulan Bir Çocuk Kurtarmak

Rüyada boğulan bir çocuk kurtarmak, vefalı dostlara, düş sahibinin mert ve çevresi tarafından değer gördüğünü gösterir. İş ve aile hayatınızda ki zor zamanlarınızda size destek verecek, derdinizi paylaşacak birine yorumlanır. Bu kişinin yardımları sayesinde zor günlerin çabuk atlatılacağına, üzüntü ve tasanın son bulmasına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.