Rüyada “ Boğulmak ” Görmek

Boğulmak
Rüyada boğulduğunu görmek kişinin aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, işaret eder.

Rüyada Boğulduğunu Görmek;  Rüyada boğulduğunu görmek kişinin  aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile kopma noktasına geleceğine işaret edilir.Rüyada boğulmak kişinin iş hayatında ve aile hayatında başka kimseler yüzünden sıkıntılara gireceğine ve bu sıkıntılarının kişiyi çevresine karşıda olumsuz yönde etkileyeceğine ifade eder.

Rüyada Suda Boğulduğunu Görmek; Rüyada suda boğulduğunu görmek iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer su berrak ve dibi görülmeyen suysa bu kişinin yaptığı işte bol kazançlar elde edeceğini işaret eder. Eğer su bulanık ve durgunsa kişinin iş ve özel hayatında sıkıntılara girip üzüleceğini delalet eder.

Rüyada Boğulduğunu Hissetmek; Rüyada boğulduğunu hissetmek kişinin iş ve özel hayatında maddi ve manevi bakımdan çok büyük sıkıntılara gireceğine yapmış olduğu işlerinde başarısızlık göreceğini ifade eder.Rüyada suda boğulduğunu hisseden kişi kendini geçmişte yaptığı yanlışlardan dolayı Allah’ı tealaya affettirmeli ve kendine hayırlı bir yol dilemelidir.

Rüyada Boğulan Birini Kurtarmak; Rüyada boğulan birini kurtarmak rüya sahibinin yakın bir kimseye düştüğü sıkıntılarından dolayı maddi ve manevi anlamda yardımda bulunmasıdır.

Rüyada Boğulan Çocuğu Kurtarmak; Rüyada boğulan çocuğu kurtarmak  çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin vereceği büyük destek sayesinde sorunlarından kurtulacağına ve yaşadığı sıkıntıları atlatacağını ifade eder. Aynı zamanda suda boğulan  kişi kurtarmak bolluk ve berekete de işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.