escort alanya

Rüyada “ Böğürtlen ” Görmek

Böğürtlen
Rüyada böğürtlen görmek hayra sevince, mal varlığına işaret eder. Rüyada böğürtlen yemek iş hayatında beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Böğürtlen Görmek

Rüyada böğürtlen görmek; yenilik ve güzellik anlamına gelir rüyayı gören kimsenin gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatında yeniliklere yöneleceğine yaşamını eğlenceli hareketli olmasını sağlayacak aktüaliteler düzenleyeceğine, yeni kişiler tanıyıp farklı ortamlar da bulunacağına, mal varlığını iki kat arttıracağına yorumlanır. Rüyada böğürtlen görmek aynı zaman da rüya sahibi için aşk hayatına da tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmeti çıkacağına ve onunla mutlu bir birliktelikten sonra hayırlı bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Böğürtlen Toplamak

Rüyada böğürtlen toplamak; rüya sahibinin ailesine yeni üyeler katılıp hanesinin genişleyeceğine, mutluluğuna mutluluk katacak güzelliklerin olacağına, geçmişte yaşadığı tüm kötü günlerin geride kalıp unutulacağına, kendisine mutluluk verecek işlere katılacağına yorumlanır. Rüyada böğürtlen toplamak ya da topladığını görmek aynı zaman da kişinin yardım sever babacan eli açık bir kimse olup kazancının büyük bir kısmını hayır amaçlı kullanan kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Böğürtlen Yemek

Rüyada böğürtlen yemek; rüyada böğürtlen yediğini görmek hayır ve bereket anlamına gelir. Rüyasında böğürtlen yediğini gören kişi iş hayatında yaptığı başarılı projeler ile üstlerinin dikkatini çekecek büyük başarılı işlere imza atacaktır. Rüyada böğürtlen yemek, hayatın her anlamda iyileşme ve ilerleme göstereceği anlamına gelir. Mutluluk ve huzur demektir.

Rüyada Böğürtlen Ağacı Görmek

Rüyada böğürtlen ağacı görmek; rüya sahibinin çok isteyip arzu ettiği uzun zamandır planını kurduğu bir işi gerçekleştireceğine, bu işte büyük başarılara imza atıp mevki ve makam yönünden yüksek mevkilere ereceğine kariyerinin yanı sıra maddi anlamda da bolluğa ereceğine yorumlanır. Rüya sahibi bu iş sayesinde büyük bir motivasyon elde edecek ve yeni projeler geliştirmek için büyük bir hevese kapılacaktır.

Rüyada Böğürtlen Reçeli Görmek

Rüyada böğürtlen reçeli görmek; rüya sahibinin iş hayatında yeni kişiler le tanışıp farklı ortamlar da bulunacağına bu ortamlarda sıkı dostluklar kurup iş hayatının yanı sıra sosyal hayatta da bu dostluklarını sürdüreceklerine ve duygusal anlamda bağ kuracaklarına yorumlanır. Bu birliktelik rüya sahibine o kadar büyük bir mutluluk getirecek ki dışarıdan bakan herkes mutluluğunu fark edecektir.

Rüyada Kırmızı Böğürtlen Görmek

Rüyada kırmızı böğürtlen görmek; zorlukları aşarak elde ettiği feraha, cefa ile birlikte kazandığı nimete, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği rahata, duygusal yükü olan birinden kendini kurtarmaya, yenilgiden sonra elde ettiği toplu paraya işaret eder. Rüyada görülen kırmızı böğürtlen aynı zaman da mutlu huzurlu bir yuvaya, hayırlı kısmete, hane içinde birlikteliğe, yaptığınız işlerde başarı sağlamaya, yakın zaman da alacağınız müjdeli bir habere yorumlanır.

Rüyada Çilek Görmek

Rüyada çilek görmek; evli olmayan bir kişinin dalından çilek toplaması  karşısına hayırlı kısmetler çıkacağına delalet eder. Rüyasında çilek gören ve yiyen kişinin evlilik hayatı da aşk hayatı da huzur ve aşk içinde geçer, ağız tadı bozulmaz.Bu kişiler hem maddi hemde manevi bakımdan huzura ermiş kişilerdir.

Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yemek; rüyada çilek yediğini görmek en çok da rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak hayırlı gelişmelere alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevdiğine karşılık alması ya da karşısına aşık olacağı kimsenin çıkması suretiyle mutluluğu yakalayacağına, güzel günler yaşayacağına ve onunla bir ömür yanak yanağa, dudak dudağa olup, bir yastıkta kocayacağı na işaret eder. Şansın ve kısmetin açılacağı anlamına gelir. Rüyada çilek yemek kişinin iş hayatında da büyük bir değişime uğramasını etki eder. Kişi sergilemiş olduğu başarılar sayesinde kendi iş yerine kazandırdığı gibi kendisi de makam ve mevki yönünden önemli derecede yükselişe ermiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.