Rüyada “ Bomba ” Görmek

Bomba
Rüyada bomba görmek neye delalet eder. Rüyada bomba görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada bomba görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Bomba Görmek

Rüyada bomba görmek, rüya sahibinin müşrik olduğuna işaret eder. Bu rüya kişinin malının değerini bilmeyen savurgan kişiliğe sahip elinde varken başka yerlerde çözümler bulmaya çalışan kazanmış olduğu parasını hal vurup hal savuran gereksiz birden fazla harcamalarda bulunan kişilere yorumlanır. Rüyada bomba görmek, bazen de hesapta olmayan harcamalar olarak değerlendirilir. Yani rüya sahibinin inisiyatifinde olmayan ve mecburen yaptığı harcamalar olacağı anlamına gelir.

Rüyada Bomba Patlaması Görmek

Rüyada bomba patlaması görmek, şer olarak bilinir. Kötü haber almaya, kötü insanlarla karşılaşarak yanlış işler yapmaya, takıldığı kötü insanlar yüzünden hem çevresiyle hem de hanesiyle kırgınlıklar yaşamasına tüm sevdiklerini kendisinden uzak tutup yardım etmeye çalışan iyi niyetli arkadaşlarına da kötü davranmasına yorumlanır. Rüyada patlayan bir bombayı görmek aynı zaman da ölümle tabir edilir.

Rüyada Bomba Atmak

Rüyada bomba atmak, rüya sahibinin sevdiği bir kişiye karşı duyduğu özleme hasrete işarettir. Geleceğinizle ilgili doğru kararlar almanız gerektiğine, yaptığını her işte temkinli davranmanıza çevrenizde ki dost gibi görülen insanlara karşı her zaman  için çok uyanık kalmanız gerektiğine işarettir. Rüyada bomba attığını gören kişi aynı zaman da Rüya sahibi, bildiklerini daha fazla taşıyamayacak ve ortalık yerde konuşacaktır.

Rüyada Bomba Sesi Duymak

Rüyada bomba sesi duymak, rüyada duyulan bomba sesi genellikle ansızın gelen haber olarak değerlendirilir. Rüya sahibi küçük dilini yutacakmış gibi olacağı bir şey öğrenecek ve neye uğradığını şaşıracak diye tabir edilir. Rüyada bomba sesi duymak, kötü haber almaya, hastahanede yatan bir yakınını kaybetmeye, üzerindeki talihsizliklerin bir türlü yakasını bırakmayacağına iş yerinde yaptığı her işte başarısızlık yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Bomba Atıldığını Görmek

Rüyada bomba atıldığını görmek, rüya sahibinin yaptığı bir hata yüzünden büyük acılar çekeceğine, maddi ve manevi anlamda büyük zararlara uğrayacağına, bu hatasının hem iş hayatında hem de çevresine karşı saygınlığını kaybedeceğine işaret eder. Rüyada bomba atıldığını görmek aynı zaman da size kötülük yapmak için fırsat gözleyen ve planlar yapan düşmanlarınızın kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine, rüyanızda bir bombanın patladığını görmeniz; para ve mal kaybına uğrayacağınızı, rüyanızda bir yere bomba attığınızı görmeniz; bir probleminizin halli hususunda yakın dostlarınızdan büyük bir yardım ve ilgi göreceğinize delalet eder.

Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüyada canlı bomba görmek, rüyada görülen canlı bomba çok ağır bir borç altına girmeye büyük anlamda maddi sıkıntılar yaşamaya işaret eder. Rüyada görülen canlı bomba kişiye ve duruma göre birden fazla şekillerde dile getirilir. afet ve belaya düşmeye, zengin bir kimseyle dostluk kurmaya, zorda kalan kişilere yardım etmeye, güzel bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Serap Demir dedi ki:

    Merhaba geçen patlayan bombadan sonra rüyamda buna benzer bir patlamayı gördüm evde temizlik yaparken mutfakta bir patlama oldu mutfağa gittiğimde çocuğumun kanlar içinde yerde yattığını gördüm sabah kalktığımda kan ter içinde kalmışım rüyamın neye yorulduğunu açıklarmısınız. İyi çalışmalar.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Serap hanım Başka insanların davranışları sizi hayal kırıklığına uğratacak manevi olarak yıkılmanıza sebep olacaktır. Rüyada görülen bomba ani bir haber olmaya İşarettir.