Rüyada “ Boncuk ” Görmek

Boncuk
İslami rüya tabirlerine göre; yüzüğünün kaşının yakuta benzer bir boncuk olduğunu girmek, o kimsenin Seyyid ve şerefli olmadığı halde Seyyid lik iddiasında bulunmasına ya da bir kavimden bulunmadığı halde o kavme benzemesine işaret eder.

Rüyada Boncuk Görmek ; Rüyada boncuk görmek; hizmetçi veya mal demektir. İslami rüya tabirlerine göre; yüzüğünün kaşının yakuta benzer bir boncuk olduğunu girmek, o kimsenin Seyyid ve şerefli olmadığı halde Seyyid lik iddiasında bulunmasına ya da bir kavimden bulunmadığı halde o kavme benzemesine işaret eder.

Diğer Bir Tabir ile ; Bir boncuk kolye ya da tespih görmek, kusursuzluk ve düzene duyulan ihtiyacın göstergesidir. Eğer bu kolye ya da tespih kopuyor ve boncuklar yere dağılıyorsa, üzerinde uğraşmakta oldu­ğumuz iş ya da projeyle ilgili sorunlar var demektir. Yerden tek tek boncuk toplamak, sabırlı çalışmayla zorlukların üstesinden gelmek ve olumlu sonuçlar almak olarak yorumlanır.

Rüyada Boncuk Topladığını Görmek ; Rüyada boncuk topladığını görmek rüya sahibinin zahmetli bir işe girdiği ve bu işten bol kazanç sağlayacağına yorumlanır. Aynı zaman da helal kazanca yorumlanır.

Rüyada Boncuk Dizdiğini Görmek ; Rüyada boncuk dizdiğini gören rüya sahibinin gönlünde geçen duaların ve zikirlerin olduğuna yorumlanır.Aynı zaman da rüyada boncuk dizmek rüya sahibinin geleceğe yönelik bir takın işlerinin  olduğu ve bu işleri gerçekleştireceği anlamına da gelir.

Rüyada Boncuk İşlediğini Görmek ;Rüyada boncuk işlemek hayırlı bir eş ile yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı bir eş evine ailesine yuvasına ve bir ömür ona muhabbet duyacak bir kadına yorumlanır.

Rüyada Boncuk Yuttuğunu Görmek ; Rüyada boncuk yutmak hayırlı bir rüyadır.Rüyayı gören kişinin hayırlı  haberler alacağı işlerinin hafifleyeceği ve sıkıntılardan kurtulup maddi ve manevi huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Renkli Taşlı Yüzük Görmek

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.