Rüyada “ Boş Beşik ” Görmek

Boş Beşik
Rüyada boş beşik görmek, rüya sahibinin yeni bir ev sahibi olmasına yada yeni bir yere taşınıp dayayıp döşeyeceği olarak tabir edilmiştir.

Rüyada boş beşik görmek, rüya sahibinin yeni bir ev sahibi olmasına yada yeni bir yere taşınıp dayayıp döşeyeceği olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yeni bir şehre yada yeni bir iş ortamına geçiş yapacağına işaret eder. Rüyada boş beşik görmek, alimler tarafından farklı şekillerde yorumlanmakla beraber evli kişiler için kavga ve kırgınlıkların yaşanacağına delalet eder. Görülen bu rüya çocuklu aileler için çocukların okul yada evlenerek evden ayrılmalarına yorumlanmıştır. Rüyada boş beşik görmek, gören kişi bekar ise evlilik yolunda yürüyen bir ilişkinin son bulmasına ve sevgiliden ayrılmaya yorulur. Bu rüyayı görenlerin kendisine yeni bir hayat kurması olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada boş beşik görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Boş Beşik Görmek Ne Demek

Rüyada boş beşik görmek, rüya sahibinin eski yaşamına dair çoğu şeyi arkasında bırakıp yeni bir yaşama yelken açması olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin yeni bir eve, şehre yada yeni bir iş ortamına geçmesine işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişi evli ise aile içersinde kırgınlık ve kavga yaşanmasına bekar ise sevgili yada evlilik yolunda ki umutların son bulmasına delalet eder.

Rüyada Boş Beşiğin Sallandığını Görmek

Rüyada boş beşiğin sallandığını görmek, rüya sahibinin ticari hayat da getirisi yüksek işlere girmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kişinin hayatını güzel bir şekilde yaşamasına ve mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olduğuna delalet eder.

Rüyada Beşik Görmek

Rüyada beşik görmek, erkek ve kadın için farklı şekillerde tabir edilmiştir. Rüya sahibi kadın ise hayırlı bir kısmet ile tanışmaya ve izdivaca işaret eder. Kişi eyer erkek ise iş ve sosyal yaşamda güç ve kudret sahibi olmaya rivayet olunur.

Rüyada Beşik Tamir Etmek

Rüyada beşik tamir etmek, rüya sahibinin ailevi sorunlarının son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşi ile arasındaki kırgınlıkların son bulmasına aile saadetini tekrar kurmaya delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin çocuklarıyla beraber mutlu bir hayata kavuşacağına tabir edilmiştir.

Rüyada Beşiğin Kırıldığını Görmek

Rüyada beşiğin kırıldığını görmek, kişinin aile içersinde sıkıntı ve problemlerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada beşikte bebek sallamak görmek, hayırlı bir evlat sahibi olmaya delalet eder. Rüyada beşik sallandığını görmek, başa gelecek bir takım olaylara tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.