escort alanya

Rüyada “ Boş Mezar ” Görmek

Boş Mezar
Rüyada boş mezar görmek neye delalet eder. Rüyada boş mezar görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada boş mezar görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Boş Mezar Görmek 

Rüyada boş mezar görmek; rüyada boş mezar yerini görmek ya da orada bulunduğunu görmek beklenmedik bir dosttan gelecek güzel müjdeli habere yorumlanır. Rüyada görülen boş mezar aynı zaman da hayırlı bir rüya olmayıp rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda ciddi sıkıntılar ekeceğine, güvenip sırtını yasladığı dostlarının düşündüğü gibi çıkmayıp ona en zor gününde zarar vereceklerine, aile hayatında çıkan sorunlar yüzünden hanesiyle bağlarının kopacağına, tersliklerin ve aksiliklerin bir türlü yakasını bırakmayacağına işaret eder. Ünlü rüya alimimiz rüyada boş mezar görmeyi kişinin başına gelecek olan felakete ve kişinin inancından sapması olarak yorumlar. Rüyada boş mezar görmek hayattan zevk almayan yarınsız yaşayan kişiler olarak yorumlanır.Bu kişiler geleceğe dahil planları olmayan hayatlarını boş bir uğraş olarak yaşayan günü birlik yaşamayı seven aile sevgi mutluluk gibi güzel şeylerden yoksun sadece kendi dünyalarında yuvarlanıp giden kimsesiz insanlar olarak bilinir.

Rüyada Boş mezar Kazmak

Rüyada boş mezar kazmak; rüyayı gören kimsenin yaptığı başarılı işlerle çevresindeki insanların beğenisini kazanacağına yaptığı işlerde her zaman başarılı olacağına, iş hayatında aldığı kararlarda daima insanların hakkını yemeyen insanlara adil davranan babacan tavırlar sergileyip kul hakkından kaçacağına ve hayırlı kısmete ermeye yorumlanır. Rüyasında boş mezar kazan kişi yeteneklerini ön planda tutan aldığı her emri eksiksiz yerine getiren hayaller peşinde koşmak yerine her zaman aklın ve fikrin ön planda tuttuğu işleri yapan kimselerdir.

Rüyada Boş Mezara Yatmak

Rüyada boş mezara yatmak; rüya sahibinin gerek iş hayatında gerekse yakın çevresinde iyi niyetliliğin den dolayı zarar göreceğine çok sevdiği insanların sadece onun parasından ve malından dolayı yanında olduklarına geç fark edeceğine kişinin yaptığı tüm işlerde mantığını geride bırakıp duygusal olarak davranacağına ve bundan da büyük zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek

Rüyada boş mezar taşı görmek; rüyayı gören kişinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ve kazancı yakalayamayacağı anlamına gelir.Bu başarısızlık rüya sahibinde gelecekte olacak yıkıntıların ve çöküşlerinde sebebi olacaktır .Kişi bu başarısızlığı yüzünden toplum karşısında yuhalanmış kimse tarafından hoş karşılanmayan başarısız elinden hiç bir iş gelmeyen beceriksiz kişi olarak görülür kişinin bu denli çöküşü kişiyi maddi ve manevi yönden çıkmazlara sokar bu sıkıntılar kişinin aile yaşamında da dönüşümü olmayan kopuklara girmeye işaret olarak gösterilir. Rüyada görülen boş mezar kısaca kişinin yapmış olduğu işlerde büyük zararlar görerek iş hayatında bitiş noktasına gelmiş olması olarak söylenir.

Rüyada İçi Boş Mezar Görmek

Rüyada içi boş mezar görmek; rüya sahibinin dedikoducu davranışları ve cimriliği yüzünden insanlar tarafından sevilmeyip dışlandığına, yaptığı her işte şeytanlığı ön planda tutup adalet yerine hileye başvurduğuna aynı zaman da aç gözlü var yemez bir insana yorumlanır. Rüyada içi boş mezar görmek aynı zaman da kişinin iş hayatında yaptığı hatalı bir işten dolayı büyük zarar göreceğine ve maddi anlamda ciddi zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Boş Mezara Bakmak

Rüyada boş mezara bakmak;  rüyayı gören kimsenin içine kapalı ve sessiz olmasından dolayı girmiş olduğu ortamlarda pasif kalacağına yaptığı işleri öne sürmek yerine sessizce bir köşede beklemeyi tercih edeceğine bu tavırlarından dolayı fazla arkadaş ortamlarına girmeyip sosyal faaliyetlerde bulunmayacağına ve utangaç tavırlarının kişide özel hayatın yanı sıra iş hayatında da etki yapacağına işaret eder.

Rüyada Kazılmış Mezar Görmek

Rüyada kazılmış mezar görmek; rüyayı gören kimsenin  başına nahoş olaylar geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine rivayet edilir. Kişinin iş hayatında istediği başarıya ulaşamayacağını talihsizliklerin ve başarısızlıkların bir türlü yakasını bırakmayacağını yaşamış olduğu sıkıntıların iş hayatında bitme noktasına geleceğini kişinin hem ailesine hemde iş hayatında kopukların ayrılıkların olacağını ve kişinin hem maddi hem de manevi yönden huzursuzluğa sıkıntıya delalete  düşeceğini işaret eder.

Rüyada Boş Mezar Sulamak

Rüyada boş mezar sulamak; rüyayı gören kimsenin çok hayırlı bir işe girip hayır duası alacağına, insanlara yardım eden insanların haklarını yemeyen kul hakkı yemekten sakınan babacan özelliğe sahip bir kişi olduğuna hayatının büyük bir bölümünü sadece ibadet için harcayacağına işaret eder. Rüyada mezar sulamak  yardıma muhtaç kimselere yönelik projelerde görev almaya da delalettir. Mezar sulayan kişinin geleceğinde sıkıntı olmaz ve aldığı dualar sayesinde yanına bela uğramaz. Şansı her zaman yaver gider ve bahtı da çok açık olur.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek; kişinin günahlarının affı için bir uğraş verdiğine yorumlanır ve bu dünyevi hayatın son bulacağının bilincine varacağının yorumudur. Rüyada bir kimsenin kendisini mezarlıkta ölü olarak görmesi ömrünün uzatmasına, ölmüş birinin mezarlıktan kaçtığını görmesi kaçan kişinin hayatının uzadığına, kişinin mezarlıkta kendisini ağlarken görmesi tatsız üzücü sorunlar yaşayacağına, rüyada ölünün mezarlıkta güldüğünü görmesi alınacak olan güzel, hayırlı ve sevindirici haberlere, eski ve terk edilmiş bir mezarlık görmek ayrılıklara ve üzüntülere işaret eder. Rüyada mezar görmek aynı zamanda dünyadan el etek çekmeye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Emine Kul dedi ki:

    Hayırlı akşamlar hocam kolay gelsin rüyamda eski boş mezar taşı gördüm ne anlama geliyor bide babam vefat edeli birkaç gün oldu rüyamla babamın bağlantısı olabilir mi

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Emine hanım rüyada mezar taşı görmek, rüyada mezar taşı gören bir kimse yalnızsa uzun ve manasız bir hayat süreceğine evli ise hayırlı bir yuvaya hayırlı bir eşe sahip olacağına işaret eder.