Rüyada “ Boşanmak ” Görmek

Boşanmak
Rüyada boşanmak ya da sevdiğin bir kişiden ayrılmak rüya alimlerinin yaptığı yorumlar da bir çok farklı şekilde zikredilmişlerdir.

Rüyada Boşanmak; Rüyada boşanmak ya da sevdiğin bir kişiden ayrılmak rüya alimlerinin yaptığı yorumlar da bir çok farklı şekilde zikredilmişlerdir. Bunlar rüyayı gören kişi için ya çok zengin olacağına ya da eşi ve iş ortamında ayrılıklar ve husumet yaşayacağı tabiri yapılmıştır.İmam-ı Nablusi ye göre rüyada boşanmak rüya alimlerinin yaptığı en kıssalı yorumlar şu şekildedir Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) diyor ki rüyada eşinden ayrıldığını gören kişinin mal varlığının artacağına ve işlerinde başarılı olup en üst noktaya geleceğine yorumlanmıştır.Diyanet rüya tabirlerinde rüyada boşanmak hane içinde dillik ve düzenin kurulu olacağına yıkılmak üzere olan bir hanenin ya da yuvanın tekrardan muhabbet ile sürmesine vesile olacak kişi olacağına yorumlanmıştır.

Rüyada  Boşanmayı İstemek; Rüyada boşanmrayı istemek Caferi Sadık-a göre kişinin iş hayatında ki yaşantısına son vermesi olarak gösterilirken aynı zamanda kişinin ailesiyle olan bağlarını koparması ve pişmanlık duyarak geriye dönmeye çalışmasıdır.Aynı zaman da boşanmak hırs ile tabir edilir.

Rüyada Kocasından Boşanmak; Rüyada kocasından boşanmak Ahireti arayanlardan ise,dünya malından uzak Allah yolunda ilerlemeyi tercih eden kişilerdir.Aynı zaman da rüyada kocasını terk eden kişi dara ve sıkıntıya düşerek maddi ve manevi anlamda delalete düşer.

Rüyada Karısından Ayrılmak; Rüyada karısından ayrılmak en yakın samimi bir dostunu gerçeği olmayan bir suçla cezalandırmak.Aynı zaman da rüyada eşini talak ile boşamak rüya sahibinin eşinin ya da kendisinin hastalığının şifası olarak yorumlanırken rüyada üç talakla boşanmak ayrılığa ve hastalığa işarettir.

Rüyada Ayrılmak; Rüyada ayrılmak rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatında yaşadığı değişikliğe yorumlanır. Aynı zaman da bolluğa, berekete, zenginliğe işarettir. İbn-i Sirin-e göre rüyada ayrılmak kişinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıları işaret ederken bu sıkıntıların kişide ailevi sıkıntıları da dile getireceğine ve ayrılıklara yol açacağına işaret edilir.

Rüyada Sevgilinden Ayrıldığını Görmek İmamı Nablusi’

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.