Rüyada “ Boşluğa Düşmek ” Görmek

Boşluğa Düşmek
Rüyada boşluğa düşmek, rüya sahibinin uzun süreli yaşamak da olduğu dert ve tasanın son bulup rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşmaya delalet eder.

Rüyada boşluğa düşmek, rüya sahibinin uzun süreli yaşamak da olduğu dert ve tasanın son bulup rahat ve huzurlu bir yaşama kavuşmaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin üzüntülerinden arınıp neşe ve sevince dalmasına işaret eder. Rüyada boşluğa düşmek, kişinin iş ve özel yaşamında huzur ve mutluluğu yakalayıp huzura ereceğine yorulur. Görülen bu rüya kişinin iş yaşamında yeni atılımlar içersine gireceğine büyük projelere imza atacağına yorumlanmıştır. Rüyada boşluğa düşmek kişinin özel yaşamında bekar ise hayırlı bir talihe evli ise aile saadetinin olması olarak da tabir edilir. Rüyada boşluğa düşmek, maddi olarak rahatlayıp lüks yaşama kavuşmasına mal ve mülk sahibi olacağına rivayet edilmiştir. Rüyada boşluğa düşmek ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Boşluğa Düşmek Ne Demek

Rüyada boşluğa düşmek, arzu ve isteklerin kısa zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bol rızka bolluk ve berekete sahip olacağına delalet eder. Rüyada boşluğa düştüğünü görmek, kişinin kazancının bollaşması ile rüya sahibinin her türlü imkana sahip olacağına tabir olunur. Görülen bu rüya eşler arasında sevgi ve muhabbetin artıp aile birlik ve dirliğinin pekişeceğine yorumlanır.

Rüyada Uykuda Boşluğa Düşmek

Rüyada uykuda boşluğa düşmek, kişinin iş yaşamında ileriye dönük kararlar almak zorunda kalacağına işaret eder. Bu rüyayı görenler için verdiği kararlarda bin düşünüp bir yapması gerektiğine delalet eder. Rüyada uykuda boşluğa düştüğünü görmek, kişinin gönül ilişkilerinde yeni tanışacağı biri ile huzura ereceğine ve yaşama sevinci olarak da tabir edilir.

Rüyada Karanlık Boşluğa Düşmek

Rüyada karanlık boşluğa düşmek, rüya sahibinin zorlu bir döneme gireceğine yaşananların kişiyi kötü etkileyeceğine işaret eder. Rüyada karanlık boşluğa düştüğünü görmek, kişinin kötü arkadaşlıklar ve yaptığı hatalardan dolayı üzerinden bela ve musibetlerin eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Boşluğa Düştüğünü Hissetmek

Rüyada boşluğa düştüğünü hissetmek, rüya sahibinin hayatın zor ve sıkıntılarından dolayı kendini boşluk içersinde hissetmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendini yalnız ve sorunlara karşı biçare hissettiğine delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda kişinin ruhsal sıkıntılarla boğuştuğuna yorumlanır.

Rüyada Sonsuz Boşluğa Düşmek

Rüyada sonsuz boşluğa düşmek, rüya sahibinin manevi hayattan uzaklaştığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dünya hayatına daldığına eğlenceye düşkün olduğuna fakat içindeki ruhsal sıkıntıları atamadığına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin hayatına çeki düzen verip hak yoluna dönmesi gerektiğine tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.