Rüyada “ Boşluk ” Görmek

Boşluk
Rüyada boşluk görmek hayırlı bir rüya olup günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada boşluk ta olmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Boşluk Görmek

Rüyada boşluk görmek; kişinin ruhsal olarak çöküntü yaşamasına neden olan psikolojik sorunlar yaşamasını sağlayan olumsuz durumların meydana gelmesine sebep olan durumlarla karşılaşmasına işaret eder. Rüyada boşluk görmek ya da boşlukta yürümek, aynı zaman da rüya sahibinin  huzurunun, keyfinin ve ağız tadının yarım kaldığına, içindeki manevi eksikliğin kendisini tam olarak iyi hissetmesine ve hayatın tadını doyasıya çıkarmasına izin vermediğine rivayet edilir.

Rüyada Boşluktan Düşmek

Rüyada boşluktan düşmek; rüyada boşluktan düştüğünü görmek kişinin iş hayatında büyük  uğraşlar vererek başarıya ulaşmaya çalıştığı fakat hüsrana uğradığı bir işle karşı karşıya kalacağına duygusal olarak büyük sıkıntı yaşayacağına bu sıkıntıların kişide maddi ve manevi zorluk yaşayacağına işaret eder. Rüyada boşluktan düşmek aynı zaman da günah çemberine düşmeye , önü arkası kesilmeyen hatalar yapmaya, kötü niyetli insanlarla bir olmaya yorumlanır.

Rüyada Boşlukta Yürümek

Rüyada boşlukta yürümek; rüyada boşlukta yürüdüğünü görmek kişinin emin olmadığı ani kararları doğrultusunda bir yola çıkacağına ya da bir işe yöneleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler genelde ani atılımlar yaparak ilerde pişman olacağı işlere kalkışarak sıkıntılar yaşar bu sıkıntılar kişinin maddi ve manevi yönden ciddi anlamda zarar görmesine de yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kişinin güvenliğinden ve kazancından emin olmadan yapacağı yatırımlar nedeni ile sonradan telaşa düşeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Boşlukta Olmak

Rüyada boşlukta olmak; rüyada boşlukta olduğunu görmek kişinin duygusal olarak sorun yaşayacağına kendini bir süre toplumdan herkesten uzak tutacağına yapılan güzellikleri göz ardı edeceğine yorumlanır. Rüyada boşlukta olmak aynı zaman da iş hayatın da küçük bir sorun yüzünden çıkmazlara girileceğine fikir ayrılıklarına düşeceklerine bu sıkıntıların maddi kayıplara da neden olacağına işaret eder.  Boşlukta olmak bazen de kişinin kendisini bazı özel ve kutsal duygulardan yoksun hissettiği anlamına gelir ve bunun da içinde doldurulamayacak ve tarif edilemeyecek hislere neden olduğuna delalet eder.

Rüyada Boşluktan Uçmak

Rüyada boşluktan uçmak; rüyada boşluktan uçtuğunu görmek kişinin gönlünün ferahlamasını işlerinin düzeyde gitmesine üzerindeki tüm kötülüklerden kurtulmasına rahata huzura kavuşmasına işaret eder. Rüyada boşluktan uçmak aynı zaman da kötülüklerin son bulmasına, üzerinizde bulunan sorunların son bulmasına işaret eder.

Rüyada Boşluktan Atlamak

Rüyada boşluktan atlamak; rüyada boşluktan atladığını görmek rüyayı gören kimsenin tehlikeli işlere kalkışacağına yanlış işler ve yanlış insanlar yüzünden birden fazla hataya düşeceğine hırsları uğruna çevresinde onu seven ona bağlı olan kişilerde kendinden soğuta cağına işaret eder.  Rüya sahibi özellikle ticarette çok cesur ve rakip tanımayan kişi demektir.

Rüyada Merdiven Boşluğu Görmek

Rüyada merdiven boşluğu görmek; rüya sahibinin aradığı mutluluğu bulmak için emek vermesi, fedakarlık yapması, çalışması ve inanması gerektiğine aksi takdirde hayallerine kavuşmasının mümkün olmayacağına alamet eder.

Rüyada Asansör Boşluğu Görmek

Rüyada asansör boşluğu görmek; rüyada boşluk görmek le birebir aynı rüya tabiri olup kişinin yaşadığı sorunları anlatıp onu mutsuz kılan, huzurunu kaçırıp ağız tadını bozan ve kişiyi iş hayatında çıkmazlara sokan sorunlara yorumlanır. Rüyada asansör boşluğu görmek aynı zaman da içindeki manevi eksikliğin kendisini tam olarak iyi hissetmesine ve hayatın tadını doyasıya çıkarmasına izin vermediğine rivayet edilir. Bu rüya ticaret nedeniyle üzüntüye, yalancı bir yöneticiye, zararlı bir yöneticiye, saklanan sırların meydana çıkmasına, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye işarettir.

Rüyada Boşlukta Durmak

Rüyada boşlukta durmak; rüyada boşlukta durduğunu görmek  kararsız yaptığınız işler karşısında çelişkiye düşeceğinize attığınız adımlar da dikkatli davranmanız gerektiğine iş hayatınızda size kötülük yapıp zarar vermek isteyen kişilere karşı önleminizi almanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da hayali kurulan bir birlikteliğe, iyi sağlığını muhafaza etmeye, huzurlu bir hayat süreceğine, helal zenginliğe, vefalı arkadaşa, hayırlı işler yapacağına, taleplerin hayata geçeceğine, sevdikleriyle sohbete, bereketli zamanlara, cömert tanıdığa yorumlanır.

Rüyada Derin Boşluk Görmek

Rüyada derin boşluk; rüyada görülen derin boşluk sonu olmayan bir işe gireceğinize, kendinizi bir boşlukta hissedeceğinize size ait olmayan bir mala konacağınıza işaret eder. Rüyada görülen derin boşluk aynı zaman da verdiği uğraşların sonunda umduğu mevkiye, cefa ile birlikte hayalini kurduğu nimete, cefa çekerek istediği nimete, fenalığını gizleyen insana, sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu varlığa şeklinde tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.