Rüyada “ Bostan ” Görmek

Bostan
Rüyada kendini bostanda görmek, tövbe etmektir. Bostan, cennete ve cennetin nimetlerine işaret eder.

Rüyada Bostan Görmek; Rüyada kendini bostanda görmek, tövbe etmektir. Bostan, cennete ve cennetin nimetlerine işaret eder.Bostan bazen çarşı, bazen gelin ve güvey odasıdır. Bostanın ağacı, gelinin sofrası; meyvesi de, yiyecekleri demektir.Aynı zaman rüya sahibin tutarlı bir kişiliği olduğunu gösterir bu rüya

Rüyada Bostan Ektiğini Görmek; Rüyada bostan ekmek rüya sahibin kazancının helal olduğunu ve hanesine haram lokma sokmayan bir kişiliğe sahip olup hayatını bu şekilde sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Bostan Suladığını Görmek;Bostanım suladığım gören, ehline yakınlık gösterir. Bostanım kurumuş görmek, eşine hainlik edileceği manasına gelir.

Rüyada Bostan Olduğunu Görmek; Rüyada bostan olmak rüya sahibinin rüya halinde verdiği ürünün bolluğuna göre yorumlanır.Bol sebze veren meyve ise bu rüyada rızkının ve bereketinin artacağı kurumuş bir bostan ise rızkının azalacağına işaret eder.

Rüyada Bostan Sebze Meyve Bahçesi Görmek; Rüyada bostan meyve ve sebze bahçesi görmek rüya sahibinin eline geçecek büyük bir mal varlığı olacağına işaret eder.Rüya sahibinin Allah’ın nimetlerine kavuşacağı ve kazancının helalinden alacağına da yorumlanır.

Rüyada Yeşil Bostan Görmek; Rüyada yeşil bostan görmek sağlıklı sıhhatli ve huzurla yaşamaya işaret eder.Rüya sahibinin sağlık yönünden hasta ise şifaya kavuşacağı hasta değil ise hastalık görmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada Bitki Görmek Dini Rüya Tabirleri

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.