Rüyada “ Boya ” Görmek

Boya
Rüyada boya görmek neye delalet eder. Rüyada boya görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada boya görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Boya Görmek

Rüyada boya görmek, rüyada boya görmek renklerine göre farklı şekillerde yorumlanır. Beyaz boya görmek, sağlıklı, mutlu, refah bir hayata, siyah boya görmek, üzüntü ve maddi sıkıntıya, sarı boya görmek, sağlık sorunlarınızla ilgili ciddi problemler yaşayacağınıza, mavi boya görmek,  iş hayatınızda iyi ve sıcak arkadaşlıklar kuracağınıza, yeşil boya görmek, iyimser davranmaya ve samimi duygulara, kahverengi boya görmek, yakın zaman da yüklü miktarda mirasa konacağınıza işaret eder.  Aynı zaman da rüyada boya görmek,  Rüyada saçı sakalı beyazlamış olduğu halde, saçını sakalını kına ile boyadığını görmek, rüya sahibinin rütbe ve makamının yükseleceğine işarettir. Rüyada boya sattığını görmek, o kişinin yakın çevresi ve dostlarıyla beraber iyi ve huzurlu bir gelecekleri olacağına işarettir.

Rüyada Boyamak Görmek

Rüyada boyamak görmek, boyamak rüyası görülen rüya tabirlerine göre birden fazla farklı şekiller de yorumlanır. Elbise boyadığını görmek, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu işlerde başarı sağlayarak gerek iş hayatında gerekse özel hayatta örnek saygın kişi olarak görülmesine, rüyada ellerini ve vücudunu boyadığını görmek, kişinin iş hayatında tehlikeli adımlar atacağına,  yüzünü boyadığını görmek, rüyayı gören kimsenin etrafında yakın gördükleri kimseler tarafından zarar görüp maddi sıkıntılara gireceklerine, herhangi bir şeyi boyadığını görmek, kişinin karşılıksız birini seveceğine ve sonunun üzüntülü biteceğine, ev ya da köşk boyadığını görmek, gelirinizin artacağına sevinç ve mutluluk içinde olacağınıza delalet eder.

Rüyada Boyacı Görmek

Rüyada boyacı görmek, yakınlarına iftira eden kıskanç, onu seven insanların mutlu olmasını çekemeyen, kötü niyetli kimselere yorumlanır. Bazen de rüyada boyacı görmek, hayırlı iş yapan bir adam ile tabir olunur. Rüyada bir ev yada eşyayı boyayan boyacı görmek, işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı pişmanlık duyarak tövbe etmeye, rüyada evine boyacı getirdiğini görmek, hane içerisinde yakın zaman da ölüm haberinin alınacağına işaret eder. Rüyada boyacı görmek  aynı zaman da yakın dost ve akrabalarınızdan yardım görmeye de yorumlanır.

Rüyada Boya Yaptığını Görmek

Rüyada boya yaptığını görmek, rüyada bir evi, iş yerini ya da mülkü boyadığını görmek, rüya sahibinin hayatında beklenmedik ani kararlar alacağına, kısa ya da uzun süreli seyahatlara çıkacağına, hane içerisinde sıkıntılı günlere girileceğine işaret eder. Rüyada yeşil ya da beyaz renkte boya yaptığını görmek, işlemiş olduğunuz günahlarınızdan tövbe edeceğinize, kendinize yepyeni temiz bir sayfa açacağınıza siyah renkte boya yaptığını görmek, maddi ve manevi anamda sıkıntılı günlerin sizi beklediğine, hane içerisinde ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Boya Kalemleri Görmek

Rüyada boya kalemleri görmek, rüyada boya kalemleriyle bir şeyler çizdiğini görmek mutlu ve mesut edebilecek olaylara işarettir. Boya kalemleri mutluluğun, güzel günlerin, kısmetin simgesidir. Rüyayı gören kişinin yakın zaman da karşısına çıkacak olan kişiyle hayatını birleştireceğine, uzak bir yerden çok sevdiği bir yakınının geleceğine işaret eder.

Rüyada Boya Fırçası Görmek

Rüyada boya fırçası görmek, rüyasında bir şeylerin üzerine kat kat boya vurduğunu gören, vazifesini güzel bir şekilde yerine getirdiğinin işaretidir. Aynı zamanda Mevla katında gönül huzuruna, sıkıntılarından kurtaracağına işaret eder.  Rüyada görülen boya fırçası temizlik aleti olarak bilindiği üzere kişinin  maneviyatını yükselttiği için geçmişte yapmış olduğu hataları temizlemeye işaret eder. Boya fırçası görmek aynı zamanda bir şeylerin üzerine örtüler koyarak geride bırakmasının gerektiğini ve önüne gelen fırsatları daha iyi değerlendirmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Boya Kutusu Görmek

Rüyada boya kutusu görmek, rüyayı gören kişinin kapalı geleceği olmayan karanlık işlere gireceğine, insanlardan kaçan kendilerini seven kişilere karşı soğuk davranan, kötü karakterli kişiler olduğuna yorumlanır. Aynı zaman da rüyada boya kutusu görmek, yakında öğrenilecek iyi gelişmelere, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, tatlı dilli genç tanıdığa, parasal külfeti bulunan tanıdığından uzak durulacağına, bonkör amire, anlayışlı genç tanıdığa, arzu edilen güce ermeye, güler yüzlü genç tanıdığa, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, parasal yükü bulunan yabancıdan uzaklaşmaya, iyi şansa delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.