Rüyada “ Bozuk Para Bulmak ” Görmek

Bozuk Para Bulmak
Rüyada bozuk para bulmak, rüya sahibi için hayır kabul edilmemiş olan bu rüya, huzursuzluğa, kavga ve tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bozuk para bulmak, rüya sahibi için hayır kabul edilmemiş olan bu rüya, huzursuzluğa, kavga ve tartışmalar yaşanacağına işaret eder. Gören kişi için ailesi yada yakın akrabaları ile arasının açılmasına, istenmeyen tartışmaların yaşanmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin zor bir süreç yaşayacaklarına, haklarında asılsız dedikodu ve iftiralar çıkacağına rivayet edilmiştir. Moral bozukluğu ve can sıkıntısı yaşamak olarak da yorumlanır.  Gördüğünüz bu rüya bazen de tam zıt anlamı ile tabir edilmiş olup, kişinin ufak birikimler yaparak, kenara para ayırmasına yorulur. Görülen bu rüya izzet sahibi olmaya, güç ve kudret elde edileceğine yorumlanmıştır. Bu yüzden gören kişinin gördüğü rüyayı mümkün derece iyi hatırlaması ve gördüğü diğer nesneleri yorumcuya bildirmesi gerekmektedir. Rüyada bozuk para bulduğunu görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Bozuk Para Bulmak Nedir

Rüyada bozuk para bulmak, kişinin iş ve özel yaşamına dair alacağı üzücü haberlere, sorun ve tartışmalar yaşamaya rivayet edilmiştir. Gören kişi için zor günlerin habercisi olup, keyfinin kaçacağına, ağız tadının bozulmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yakın çevresi ile fikir ayrılıklarına, anlaşmazlıklara düşeceğini bildirir. Yaşanılan sıkıntılar nedeni ile kişinin ailesinden uzaklaşacağına, uzun bir müddet soğukluk yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, dert ve tasaya, sıkıntılı bir süreç yaşanacağını bildirir. Gören kişi için üzücü gelişmelerin yaşanmasına, ortada dolaşacak olumsuz laf ve söze delalet eder. Kişinin hiç beklemediği kişiler ile arasının açılacağına, hoş olmayan sözler duymaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak, farklı anlamlar taşımak ile beraber, yerden bozuk para toplayan kişinin işinde büyük sorunlar yaşamasına işaret eder. Kişi yerden bulduğu bozuk paraları cebine koyar ise, ailesi ile arasının açılacağına, eşi ile tartışmalar yaşayacağına delalet eder. Bulunan bozuk paraların yere atılması ise, üzüntü ve sıkıntıyı geride bırakmaya, sıkıntıların çözüme ulaşmasına yorumlanır.

Rüyada Bir Tas İçinde Bozuk Para Görmek

Rüyada bir tas içinde bozuk para görmek, alimler tarafından farklı anlamlar yüklenmiş olan bu rüya, bazen kişinin hiç hoşnut olmayacağı bir tartışma yaşamasına, kırılmasına işaret eder. Bazen de birikim içinde olmaya, yapılan yatırımların kişiye olumlu yönde yansımasına, mal ve mülk edinmeye yorumlanır.

Rüyada Bozuk Para Bulmak Ve Saymak

Rüyada bozuk para bulmak ve saymak, atılan adım ve yapılan yatırımlar sayesinde kişinin hayal ve isteklerine ulaşmasına yorumlanmıştır. Gören kişinin emeklerinin karşılığını alma vakti geldiğine tabir olunur.

Rüyada Demir Para Bulmak

Rüyada demir para bulmak, bozuk para bulmak rüyası ile benzer anlamlar içermek ile beraber, problemler yaşamaya rivayet olunur. Gören kişi için uyarı olup, bu dönemde yakınlarına karşı daha hoş görülü olmasına, tartışmalardan kaçınması gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.