Rüyada “ Bozuk Para ” Görmek

Bozuk Para
Rüyada bozuk para görmek neye delalet eder. Rüyada bozuk para görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada bozuk para görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek; bozuk para rüyası rüya yorumcuları tarafından her zaman olumlu karşılanmaz genel olarak fitne fesat dedikodu yapmayı seven, insanların yüzüne gülerek arkasından kötülükler yapmaya çalışan Allah’ın yolunda gitmek yerine şeytanın yolunu seçen kişilere işaret eder. Ayrıca bozuk para ikili ilişkilerde ve aşk hayatında da kişinin olumsuz sonuçlar alacağı şeklinde de yorumlanabilir. Sonuç olarak rüyada görülen bozuk para hayra ve güzelliğe yorulmaz.

Rüyada Bozuk Para Bulmak

Rüyada bozuk para bulmak; bozuk para bulmak hayra ve iyiliğe yorulur. Rüyayı gören kimsenin alt üst giden hayatının düzene gireceğine, maddi ve manevi sorunlarının son bulacağına, yaptığı her işte başarılı olup kazançlarına kazanç katacağına, ailenizle birlikte kısa süreli tatil amaçlı seyahate çıkacağınıza ve yaptığınız işleri sadece kazanç olarak değil hayır amaçlıda kullanacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Rüyada bozuk para saymak; rüyayı gören kimsenin hayatında sürpriz gelişmelerin yaşanacağına, hayalini kurduğu çok istediği bir işi hayata sokacağına, hayırlı kısmetli bir işe vesile olacağına yorumlanır. Rüyada bozuk para saydığını görmek aynı zaman da rüya sahibinin küçük girişimlerle başladığı işlerin, olabileceğinin en iyisi olması ve rüya sahibine büyük kazanç getirmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Bozuk Para Vermek

Rüyada bozuk para vermek; hayır için veriliyorsa kişinin hayrına ve selametine umduğuna kavuşmaya ve kolay kazanca delalet eder. Rüyada hayır amaçlı bozuk para vermek faydalı işe ve bol kazanca delalet eder.  Rüyada bozuk para verdiğini görmek hayra ve bolluğa işaret eder. Kişinin kısmetinin ve şansının her zaman açık olduğuna en zor işlerden bile alnının akıyla çıktığına, hayatının hiç bir köşesinde sıkıntı çekmediğine, arzu ettiği istediği her şeyi elde ettiğine yorumlanır.

Rüyada Bozuk Para Biriktirmek

Rüyada bozuk para biriktirmek; rüyayı gören kimsenin hayalini kurduğu bir işte adım adım yükseleceğine, büyük başarılara imza atıp adını her yerde duyuracağına, maddi kazançlarının yanı sıra manevi olarak ta yaptığı hayır ve iyiliklerle mevlanın gönül kapısını araladığına yorumlanır. Rüyada bozuk para biriktirdiğini görmek başka bir değişle  sıkıntıları aşarak hayalini kurduğu nimete, yenilgiden sonra elde ettiği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek umduğu daha çok kazanca  işaret eder.

Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak; rüyayı gören kimsenin küçük ya da büyük çaplı bir yatırım yapacağına işaret ederken bu yatırımı tek başınıza yapabileceğiniz gibi gerek ailenizle gerekse çevrenizde çok sevdiğiniz bir yakınınızla da gerçekleştirebilirsiniz. Maddi anlamda sağlanacak olan kazancı gösteren rüya, bu yatırım sonucunda ciddi kazançlar elde edeceğinizi işaret etmektedir. Bu bakımdan güzel ve hayırlı olan rüyalardan sayılır.

Rüyada Bozuk Para Çalmak

Rüyada bozuk para çalmak; rüyayı gören kimsenin bir yakınının derdine ortak olacağına, sıkıntılarına göğüs geleceğine o kişiye maddi ve manevi anlamda büyük yardımlar sağlayacağına, o kişinin hayır duasını alacağına yorumlanır. Rüyada bozuk para çaldığını görmek aynı zaman da rüyayı gören kişinin bilmediği şeyleri öğreneceğine, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına rivayet edilir.

Rüyada Bozuk Para Kaybetmek

Rüyada bozuk para kaybetmek; sıkıntıya ve maddi kayıplara delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yapacağı büyük harcamalara ve bu harcamalardan hiçbir şekilde kar edemeyeceğine ve maddi çöküşler yaşayacağına delalet eder. Gelecekte zorlu günlerin beklediğine ve parasal yönden yaşanacak maddi sıkıntıların kapıda beklediğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Elif Göktaş dedi ki:

    İyi akşamlar hocam merhaba hocam rüyamda kumbara içinde bissürü bozuk paralar gördüm hepsi de eski tarihî eser paralardı onları satmaya götürdüğüm de ihtiyar birinin bu paralara bi ömür saklamamı istedi rüyamı yorumlar mısınız.

    1. admin dedi ki:

      İyi akşamlar Elif hanım rüyanız hayır olsun bozuk para rüyası rüya yorumcuları tarafından her zaman olumlu karşılanmaz genel olarak fitne fesat dedikodu yapmayı seven, insanların yüzüne gülerek arkasından kötülükler yapmaya çalışan Allah’ın yolunda gitmek yerine şeytanın yolunu seçen kişilere işaret eder.