Rüyada “ Bozuk Terazi ” Görmek

Bozuk Terazi
Rüyada bozuk terazi görmek, kişi için hayırlı bir rüya olmayıp şer olarak kabul edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin kötü işler içersinde olmasına delalet eder.

Rüyada bozuk terazi görmek, kişi için hayırlı bir rüya olmayıp şer olarak kabul edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin kötü işler içersinde olmasına delalet eder. Rüyada bozuk terazi görmek, haksız kazanılan mal ve mülke, harama bulaşmaya tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamı içersinde haksız davranışlar içersinde olup, kalp kırmaya, can yakmaya rivayet edilmiştir. Rüyada bozuk terazi görmek, kişinin hak yolundan uzaklaşmasına maddiyata önem vermesine yorumlanmıştır. Görülen bu rüya kişinin maneviyatının zayıflamasına helal ve haram ayırmadan para kazanma hırsı içersinde olmaya yorulur. Rüyada bozuk terazi görmek, kişi için uyarıcı niteliğinde bir rüya olup hatalarından ders alıp pişmanlık yaşaması, tövbe etmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada bozuk terazi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Bozuk Terazi Görmek İslami

Rüyada bozuk terazi görmek islami yorumuna göre, hak yolundan uzaklaşmaya, kişinin yaptıkları ile hatalı işler içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşantıları sadece kazanma hırsı içersinde olmalarına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin kendi kendini ziyana sürüklediğine, yanlış arkadaşlıklar kurduğuna tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin hatalarından vazgeçmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Su Terazisi Görmek

Rüyada su terazisi görmek, kişinin bulunduğu mahal yada kasabaya bereketin nail olmasına, yağmur yağmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında dengeyi bulmasına, borçlarından kurtularak yaşamını denge içersinde tutmasına delalet eder. Aynı zamanda anlaşmazlıkları çözmeye yorulur. Aynı zamanda bolluk ve ucuzluğa yorumlanmıştır.

Rüyada Bozuk Terazi Almak

Rüyada bozuk terazi almak, rüya sahibinin çevresinde bulunan arkadaşlarının kişiyi yanlış yollara sürüklemesine, hak yolundan uzaklaştırarak kötülüğe sevk etmelerine işaret eder. Görülen bu rüya kişinin çevresinden uzaklaşması gerektiğine yoksa hayatını üzüntü ve sıkıntılar içersinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Bozuk Terazi Satın Almak

Rüyada bozuk terazi satın almak, bozuk terazi almak rüyası ile aynı manalara gelmek ile beraber kişinin para kazanma hırsı ile hataya düşmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal çevresinde insanlardan uzaklaşmasına, maddiyata aşırı önem vermesine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.