Rüyada “ Bozulmuş Araba ” Görmek

Bozulmuş Araba
Rüyada bozulmuş araba görmek, rüya sahibinin yakın zamanda canının sıkılıcağına ve yersiz sorunların aile içinde yaşanacağı yönündedir.
Etiketler:

Rüyada bozulmuş araba görmek, rüya sahibinin yakın zamanda canının sıkılıcağına ve yersiz sorunların aile içinde yaşanacağı yönündedir. Üçüncü bir kişinin aile üzerinde etkisi olduğu ve sürekli kafa karıştırıcı durumlar içine soktuğunu gösterir. Aynı zamanda bazı manevi sıkıntılarında da yakın zamanda baş göstermesidir. Evli kimseler için süreçli bir tartışma yaşayacağına yorumlanır. Bekar kimseler için belirli bir dönem şansız bir dönemeden geçeceğine ve bu durumun bir süre devam edip biteceği anlamındadır. Rüyada bozulmuş araba görmek, bu rüyayı gören kişi bu dönem içinde fazla bir beklentiye girmemesi gerektiği yönündedir. Yani biraz planlarını ertelemesi yada yavaştan alarak emin adımlar atması gerekir. Şansız bir dönemin işareti veren rüyadır. Kimi rüya tabircilerine göre ise, yolunda gitmeyen ters bir durum ney ise yakın zamanda ortaya çıkacağını gösterir. Aynı zamanda bu rüyayı gören birisi neyi merak ediyorsa, onun çok iyi olmadığı anlamındadır, beklentisi ters yöndedir.

Araba Tamir Ettirmek

Rüyada araba tamir ettirmek, kalbi kırık olan bir kişinin gönlünü alacağınızı gösterir. Aynı zamanda ev içinde yaşanmış olayların temize çıkacağı ve düzeleceği yönündedir. Bozuk bir durumun tamamen bitmesidir. Hane içinde ferahlık yaşamaktır. Rüyada araba tamir ettirdiğini görmek, yakın zamanda alacağı temiz bir habere delalet eder. Sınava giren bir kişi için eğitim hayatında yavaş ama güzel bir yol alacağı manasına gelir. Yapılan fedakarlığın sonunda hedeflerine ulaşılması demektir. Zor dönemlerden geçerek hayatında yaşayacağı sürprizlerin olacağına alamettir. Manevi anlamda huzur bulmaktır. Aşk anlamında ise, yarım olan birşeyi tamamlamak, mutluluğa ermek, mutlu etmektir.

Araba Bulmak

Rüyada araba bulmak, rüya sahibinin çaba sarf etmeden eline gelecek olan ödüldür. Emek vermeden elde edeceği bir para yönündedir. İş anlamında ise, işlerin artacağı daha yoğun bir döneme gireceği yönündedir. Bazı yorumculara göre ise bir hediye almak demektir. Rüyada ara bulduğunu görmek, sevinçli bir haber ile uzun yolan gideceğini gösterir. Manevi anlamda ise, kendine bir yol çizmek doğruyu yanlışı görerek gerçeğe varmak manasındadır.

Renkli Araba

Rüyada renkli araba görmek, bu rüya kişinin renkli bir dünyası olduğunu gösterir. Görüldüğü gibi yorumlanır ve aynı zamanda kişinin istek ve arzularının birden fazla olduğunu bundan dolayı sürekli yaşadığını kafa karışıklıklarına delalet eder. Kafa karışıklığının rüya sahibini mutsuz ettiği yönündedir. Tabiri caizse kişide arab saçına dönmüş bir durum vardır. Bu ikilem güncel hayatınıda etkilemektedir.

Renkli Araba Sürmek

Rüyada renkli araba sürmek, rüya sahibinin karmaşıklık içinden çıkarak isteklerine ulaşacağı manasına gelir. Rüyada araba görmek genelde yorumu güzeldir ve her zaman iyiliği temsil eder. Bazı durumlara göre yorumu farklılaşır. Rüya sahibinin gördüğü rüyanın şekline göre yorum alır. Rüyada kırmızı araba sürmek, istek ve arzulara ulaşmak. Rüyada beyaz araba sürmek, dünya evine girmektir. Rüyada siyah araba sürmek ise, yüksek mevki ve asalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.