Rüyada “ Bulanık Deniz ” Görmek

Bulanık Deniz
Rüyada bulanık deniz görmek rüya sahibinin başına gelecek küçük musibet ve belalardır. Bu rüya kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza; fakat sonunda tüm bu sıkıntılardan kurtulacağınızı yorumlanır.

Rüyada Bulanık Deniz Görmek; Rüyada bulanık deniz görmek rüya sahibinin başına gelecek küçük musibet ve belalardır. Bu rüya kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza; fakat sonunda tüm bu sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğinizi işarete der.

Rüyada Bulanık Denizde Yüzmek; Rüyada bulanık denizde yüzdüğünü görmek  bazen günaha bazen de kişinin başına gelecek tatsız hadiselere delalet eder. hayra yorulmayan rüya şeklidir.

Rüyada Denizde Boğulmak; Rüyada denizde boğulduğunu görmek yeminin yerine getirileceğine, servete, bol gelire, taleplerin yerine geleceğine, emniyetli hissetmeye, sevenleriyle mutlu olmaya, üne erişmeye, hayırlı eşe, yakın zamanda öğrenilecek hayırlı havadis öğrenmeye, gelire gelecek fazlalığa, getirili iş yapacağına işaret eder.Rüyada denizde boğulmak islami rüya yorumu …

Rüyada Çamurlu Deniz Görmek; Rüyada çamurlu deniz görmek yakında duyulacak memnun edici haber duymaya, dingin yaşayacağına, emniyetli yaşamaya, sevince ermeye, güzel kısmete, maddi zorluklardan kurtulmaya, hayallerin yerine geleceğine, üne ulaşmaya, faydalı uğraşlara, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, sağlığa delalet eder.

Rüyada Su Yılanı Görmek; Rüyada su yılanı görmek devlette mevkiye yükseleceğine, güler yüzlü genç yabancıya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, planların gerçekleşeceğine, kolay kazanılan mala, karmaşadan uzak kalacağına, iyi işlere, sevince kavuşulacağına, yakında öğrenilecek mutlu edici havadis öğrenmeye, şana ermeye, hayırlı arkadaşa delalet eder.

Rüyada Denizde Balık Tutmak; Rüyada denizde balık tuttuğunu görmek hayırlı bir rüyadır. Güzel bir haber alacağınıza kısmetinizin açılacağına ve hayırlı haberlerin geleceğine işarettir.

Rüyada Berrak Deniz Görmek; Rüyada berrak deniz görmek üzücü bir problemle yüzleşileceği ne, parasal zorluğa, zulüm görmeye, saklanan sırların ortaya dökülmesine, kötü huylu kişi tarafından fenalık görmeye yorumlanmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.