Rüyada “ Bulanık Su ” Görmek

Bulanık Su
Rüyada bulanık su görmek neye delalet eder. Rüyada bulanık su görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada bulanık su görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada bulanık su görmek, rüyada görülen bulanık su görmek iyi değildir. Hasta bir kimsenin bulanık su görmesi hastalığının ilerleyeceğine, sağlıklı bir kimsenin görmesi yakın zamanda büyük talihsizlik yaşayacağına, iş güç sahibi zengin kimsenin ise bulanık su görmesi işlerinin çöküntüye girip maddi manevi anlamda sıkıntıya gireceğine yorumlanır. Rüyada bulanık su görmek hiçbir rüya sahibi için iyi şeylere delalet etmez. Ayrıca Bir kişinin rüyasında bulanık su görmesi gerek özel hayatında gerekse iş hayatında karşılaşacağı sorunlara ve engellere delalet eder.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Rüyada bulanık su içmek, rüyada bulanık su içtiğini görmek birden fazla olumsuz yorumlar la tabir edilir. Kişinin dini inancına olan zayıflığına, yakın gördüğü kimseler tarafından almış olduğu zararlara, iş hayatın da ve özel hayatında ayrılıkların yaşanarak maddi anlamda anlaşmazlığa, hane içerisinde gelecek olan üzücü habere ve bununla beraber birden çok kötü olumsuzluklara işaret eder.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek,  manevi yükü bulunan birinden kurtulmaya, güler yüzlü yaşlı tanıdığa, zorluklarla mücadele ederek umduğu daha sağlıklı bir hayata, ümitsizlikten sonra ulaştığı daha iyi kazanca, duygusal külfeti bulunan tanıdıktan yakasını kurtarmaya şeklinde tefsir edilebilir, Başka bir değişle  bulanık suda yüzmek, uğraş vererek özlediği galibiyete, sıkıntıya düşerek umduğu başarıya, zorlukları aşarak istediği hünere, zahmet çekerek hasret duyduğu sevince, cefa çektikten sonra kavuştuğu toplu kazanca şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Bulanık Suda Boğulmak

Rüyada bulanık suda boğulmak, zamansız gelecek olan kötü habere, iş hayatınında yaşanan büyük sıkıntılara işaret eder. Aynı zaman da günah işlemeye ve Allah’ın emirlerine karşı gelen davranışlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyada boğulduğunu gören kişinin, günah işleyeceği ve kötülük yapacağı dalalet edilir. Bulanık suda boğulmak, işlenen günahlar ve yapılan hatalar sonucunda azap çekme anlamına gelir. Denizde ya da suda boğulmanın dışında, rüyada öksürürken ya da su içerken boğulmak, uzun ve refah dolu bir hayata işarettir. Rüyada bulanık suda boğulmak ve ölmek bir başka rivayete göre, başarılı ve huzurlu bir yaşama yorulur.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, genel olarak sevinçli bir haberi çağrıştırmaktadır. Yakın zamanda alacağınız mutluluk verici bir haberin sizi oldukça fazla sevindireceği söylenmektedir. Tüm bunların dışında kazanılacak helal bir nimetin varlığı ifade edilir. Kişinin çalışarak kazanacağı ve kendisini rahatlatacak helal bir nimetin varlığından söz edilmektedir.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, eğlenceli hoş mutlu bir hayata, güzel rızka işaret eder. Rüyada su görmek birden farklı şekillerde yorumlanır. Berrak su içmek temiz hayata, rızka Sıcak su içmek hastalık ve hüzne, İçtiği suya kanmak din ve inanç güzelliğine, zorluktan sonra kolaylığa, sevinç ve mutluluğa, Akarsu ticaret ve kazanca, durgun su hapsolmaya yahut geçimde sıkıntıya düşmeye, Suya akseden yüzünü görmek ev  halkına, dost ve yakınlarına iyilik yapmaya, Evinde su görmek mutluluğa, toplu mala yahut evlenmeye, Temiz bir suya atlamak çabuk bir sevince erişmeye, Su istediğini görmek hastalıktan kurtulmaya ya da dedikoduculuğu ve yalancılığa, Tuzlu su geçimde karşılaşılan güçlüklere, Tuzlu ve bulanık olarak deniz suyu içtiğini görmek yönetimden gelecek üzüntüye, Su üzerinde yürümek bir tehlikeye düşmeye, Su ile yıkanmak borcu ödemeye, tövbe etmeye; soğuk su ile gusletmek de hayır ve kurtuluşa işaret eder.

Rüyada Temiz Su Görmek

Rüyada temiz su görmek, hayırlı bir rüya olup gelecek olan hayırlı bir habere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler bahtı açılacak yaptığı işlerde başarılı olacak birden fazla kısmete ereceklerdir. cefa çektikten sonra hayalini kurduğu refaha, zorlukları aşarak umduğu toplu mala, yardım alarak hak ettiği şerefe, duygusal yükü bulunan kişiden uzak durmaya, zorluklara göğüs gererek hasret duyduğu varlığa tabir edilir, Bir başka deyişle: temiz su kaynağı görmek, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği berekete, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği paraya, sıkıntılarının sonunda hak edilen az olan kazancının artacağına, zahmetle hak ettiği itibara tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.