Rüyada “ Bulaşık ” Görmek

Bulaşık
Alıştığımız değerler ve kişilerden ayrılmak kolay değildir, ama eğer böyle bir rüya gördüyseniz, daha esnek olmanız ve zorunlu değişikliklere diren memenizde yarar vardır.

Rüyada Bulaşık Görmek ; Rüyanızda bulaşık yıkadığınızı görmeniz, yenilik ve değişikliklere direndiğinizi ve bu eğiliminiz nedeniyle, içinde bulunduğunuz şartların aleyhinize dönebileceğini belirtir. Alıştığımız değerler ve kişilerden ayrılmak kolay değildir, ama eğer böyle bir rüya gördüyseniz, daha esnek olmanız ve zorunlu değişikliklere diren memenizde yarar vardır. Rüyada birikmiş bulaşıklar, düş kırıklığı hissini vurgular.

Rüyada Bulaşık Yıkadığını Görmek ; Rüyada bulaşık yıkadığınızı görmek; bazı kederli hadiselerden kurtularak aydınlık ve refaha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Kirli Bulaşık Görmek ; Rüyada kirli bulaşık rüyayı gören kişinin yaşantısına işaret eder. Bu rüyayı görmenin esrarı ve sırrı rüya sahibinin hayatına düzen vermesi aksi taktirde maddi ve manevi rahatsızlıkların olacağı arkadaş çevresine uzak düşeceği ve istenmeyen kişi olacağına yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Durulamak ; Rüyada bulaşık duruladığını görmek rüya sahibin yeni bir hayata yeni bir düzene gireceği ve sıkıntılardan kurtulacağımıza yorumlanır.aynı zamanda rüya sahibinin geçmişte çektiği sıkıntıların ona bir ders olacağı yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Deterjanı Görmek ; Rüyada bulaşık deterjanı görmek rüya sahibinin hazır bir yaşam tarzının olduğu sıkıntı çekmediği yalnız görmüş olduğu bu rüyalarda artık hazıra yer olmadığı emeği ile bir yerlere gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Suyu Görmek ; Rüyada bulaşık suyu huzur ve ferahlığa yorumlanır.Rüya sahibinin maddi sıkıntılar çektiği ve bu sıkıntılardan kurtulacağımıza yorumlanır.Aynı zamanda bolluk ve bereketin rüyayı gören kişinin hanesine uğrayacağına işaret eder.

 Rüyada Bulaşık Süngeri Görmek 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.