Rüyada “ Burçları ” Görmek

Burçları
Rüyada burçları görmek, rüya sahibinin bu aralar beklenmedik çok değişik olaylar başına gelmesi manasına gelir.
Etiketler:

Rüyada burçları görmek, rüya sahibinin bu aralar beklenmedik çok değişik olaylar başına gelmesi manasına gelir. Apsür şekilde ilginç olayların yaşanmasını işaret eder. Bekar kimseler gördüğü burçtan biriyle tanışacağına yorumlanır. Kişinin hayatına yeni biri girer.Bir kişi kendi burcundan birini görüyorsa kocasından emin olmadığına delalettir. Kişinin karışık düşüncelerde olduğunu ifade eder. Hasta olan bir kişi karışık yada kendi burcunu görüyorsa sorunlarının devam edeceğine yorulur. Bazı rüya tabircilere göre on iki burcu görmek, düşmanlarına galip gelmek ve onları onların silahıyla vurması olarak görülür. Rüyada kendi kale burcundan görmek, emniyetsiz olduğunuzu bazı şeylerden korktuğunuza delalettir. Kendinizi kale içinde görmek ise, hayatınızda olan kişiden emin olmadığınıza yorum yapılır. Rüyada burçların görülmesi, karışık ve umulmadık olayları işaret eder. Kişinin rüyasında birden fazla burç görmesi, hayatında güzel bir dönüm noktasına gelmesi ve zafer kazanması manalarını içerir.

Rüyada Burç Sembolleri Görmek

Rüyada burç sembolleri görmek, arzularının gerçek olacağının haberini verir. Güç kazanmaya ve huzurlu bir hayatın yaşanacağına delalet eder. Hayatın yolunda gitmesine elde edeceğiniz fırsatları kaçırmayacağına yorumlanır. Zorlukların ardından ümit ettiği güzel günlere işarettir. Maddi yüklerden kurtulmaya yorulur. Mevki kaybına uğramaya iş hayatında zorluklar yaşamaya ifade edilir. Uzun zamandır beklenilen bir haberin müjdesinin geleceğine delalettir. Eğitim hayatı devam eden kişiler için bu rüya çok hayırlıdır. Kişinin mesleğinde güzel başarılar elde edeceğine yorumlanır. Bir çok iş imkanına yakın zamanda sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Burç Konuşmak

Rüyada burç konuşmak, kişinin merak konusu ettiği bir durumun olduğuna ve bundan dolayı rüyasına yansımasıdır. Rüyada burç hakkında konuşmak, gelecek haber almak istemektir.

Rüyada Burç Yorumu Okumak

Rüyada burç yorumu okumak, yaşanan kalp kırıklıkları olduğuna ve bunların son bulacağına yorumlanır. Çalışma hayatında olan kişiler için işlerin yerine yapılan işlerden bol kar elde edileceğine işarettir.

Rüyada Burç Yorumu Dinlemek

Rüyada burç yorumu dinlemek, rüya sahibinin çektiği dertlerin son bulacağına ifade edilir. Ruhsal olarak çok iyi dönemlere geleceğine yaşam enerjisinin yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada Burç Sormak

Rüyada burç sormak, hoşlandığınız kişiden emin olmak size güzel bir haber vermesi olarak yorumlanır. Rüyada birine burç sormak karşı cinse karşı ilgi duymak onun da ilgisinin olduğu görülür.

Rüyada Burç Kitabı Okumak

Rüyada burç kitabı okumak, hayatının anlam kazanması ve kendini günden güne gelişmesi olarak tabir edilir. Sevdiği kişi ile büyük bir arkadaşlık kurmasına ve neşesinin yerine gelmesine delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.