Rüyada “ Burun ” Görmek

Burun
Rüyada burun görmek; mal, evlat, baba, kardeş, koca ve arkadaşları ifade eder. Bir kimsenin rüyasında burnunu güzel görmesi, kendi halinin güzelliğinin ifadesidir.

Rüyada burun görmek; mal, evlat, baba, kardeş, koca ve arkadaşları ifade eder. Bir kimsenin rüyasında burnunu güzel görmesi, kendi halinin güzelliğinin ifadesidir. Rüyada burnunu siyah ve küçük görmek, birisinden nefret etmesini ifade eder. Rüyada güzel koku koklamak; o kimsenin mevki ve itibarının yüksek, hatır sahibi olması şeklinde tabir edilir.

Burnunuzdan sümük aktığını görmek; büyük bir makam sahibinden fayda ve menfaat göreceğinizi ifade eder.

Burnunuza bir şey kaçtığını görmek, maddi bir zarara uğrayarak çok üzülmek demektir.

Rüyada İki burnun olduğunu görmek; Rüyayı gören kişinin iki çocuğu olur. Ya da iki kişinin şahitliklerini temize çıkarır veya ev halkı ile aralarında anlaşmazlık meydana gelir.

Rüyada burnunun kanadığını gören kimse, kendisine isabet edecek bir haram mala sahip olacak demektir. Eğer kan, katı olursa, düşük yapılan erkek çocuğu ifade eder. Rüyada burnunun kanadığını ve burnunun kanının kendisine fayda vereceği düşünüyorsa, o kimseye idare edenden bir hayır isabet eder ve onunla zengin olur. Eğer kanın ona zarar vereceğini düşünüyorsa, o kimseye kendisini idare edenden bir söz gelecektir. Yahut zararsız bir haber iletilecektir. Rüyayı gören idarece ise, gördüğü kanın kuvveti, azlığı ve çokluğu nispetince vücudunda hayır ve menfaat görür.

Rüyasında burnundan bir veya iki damla kan aktığım gören kişi ; Rüyayı gören kişinin menfaatine hayırlı bir sonuç alacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.