Rüyada “ Büyü Bozmak ” Görmek

Büyü Bozmak
Rüyada büyü bozmak, islam dinince büyük günahlardan sayılmış olan büyü ile uğraşan kişiye dert ve sıkıntı çekeceği olarak tabir edilmiştir.

Rüyada büyü bozmak, islam dinince büyük günahlardan sayılmış olan büyü, bu iş ile uğraşan kişiye dert ve sıkıntı geleceği olarak tabir edilmiştir. Gören kişi için iki farklı şekilde tabir edilen olan bu rüya, kişinin bu işlemi yaparken uyguladığı yola göre yorumlanır. Gördüğünüz bu rüyada yapılan büyüyü bozmak adına kişi, islam dininin uygun gördüğü dua ve ayetlerden faydalanıyor ise, yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine, ruhi bunalımlardan kurtulacağına işaret eder. Hayırlı bir başlangıç yapmaya, eskiye dair umutsuzluklarının son bulacağına delalet eder. Görülen rüyada kişi Allah’ın men ettiği şekilde yine büyü yoluyla yapılan işlemi sonlandırdığını görür ise, harama bulaştığına, toplum nazarında uygun olmayan davranışlar sergilediğine ve hak yolundan uzaklaştığına rivayet edilmiştir. Rüyada büyü bozmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Büyü Bozmak İslami

Rüyada büyü bozmak islami yorumuna göre, büyü ile uğraşmak dinimizce uygun bir davranış olarak görülmemiş olup, görülen rüyada genel olarak hayra tabir edilmemiştir. Gören kişi için uyarı olarak algılanması gereken bu rüya, rüya sahibinin yaşamı ile ilgili uygun olmayan davranışlar içersinde olmasına yorumlanır. Görülen bu rüyada kişinin yapması gereken maneviyattan uzak bir yaşam sürdürüyor ise bir an önce tövbe edip, iyi olana yönelmesi gerektiğidir.

Rüyada Büyüden Kurtulmak

Rüyada büyüden kurtulmak, kişi rüyasında Yaradanın haram kıldığı yollar ile büyüden kurtulduğunu görür ise, bela ve musibet yaşamaya işaret eder. Böyle bir rüya gören kişinin gerçek yaşamda izlediği yolun yanlış, dini yaşamdan kopuk olduğuna tabir edilir.

Rüyada Büyünün Çözüldüğünü Görmek

Rüyada büyünün çözüldüğünü görmek, kişinin yaşamında iyi ve güzel olayların cereyan edeceğine tabir edilir. İş ve özel yaşamında size karşı art niyetli davranışlar sergileyen kişilerin istediklerine ulaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Büyü Yakmak

Rüyada büyü yakmak, rüya sahibine karşı bu tarz yaklaşım içerisinde olan kişilere işaret eder. Başarı ve mutluluğunuzu çekemeyenlerin olduğuna, size zarar vermek adına her türlü yola başvuran kişilere tabir edilmiştir. Fakat gören kişinin bu kişilerin oyun ve tuzaklarına Allah’ın izni ile düşmeyeceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. ertuğrul dedi ki:

    farklı zamanlarda gördüğüm 2 rüyam var ve benim için aşırı önemli bir hale geldi
    1. rüya: eskiden müstakil evlerle dolu olan rahmetli dedemin evinde geçiyor ve şuan için binalarla dolu dedem rahmetli olalı uzun yıllar oldu ve kendisi hac yapmış biriydi namazında biriydi fakat rüyamda birden dedemin evinin önünde buldum kendimi çocuk sesleri duyuyordum ama kötü varlık olduklarından emindim öle hissediyordum içeri girdim ve dedemi gördüm hemen sarıldım seslerini duyduğum çocuk diye düşündüklerim evin camının önüne gelmişti hem ses çıkarıyolar hemde birşey görmesemde taş attıklarını zannediyodum içimden bunlar şeytan dedim ve defolun burdan diye bağırdım cam zaten açıktı ve perde çekiliydi perdeyi açtım ve baktım sesler ve kimse yoktu dedemin yüzündede gülümseme de değildi ama hoş bir tebessüm vardı sonra ağlayarak dedeme sarıldım oda benim başımdan öptü sevdi sarılı bir şekilde ağlayarak dede ben bu hayattan çok yoruldum bende geleyim yanına nolur benide götür dedim ve dedemde hoş bir sesle dur bakalım oğlum daha zamanın var dedi ve rüya bitti

    2. rüya: rüyamda şuanda yıkılıp bina olmuş olan eski evimizmüstakil evimizdeydik salondaydım ve ev kapkaraydı hiç ışık yoktu salonda leptobumla oturuyordum ve bilgisayarın ekranında büyü simgeleri vardı neresine bassam ekran değişmiyordu her tarafımda cin yada şeytan var diye hissediyorum ve büyü kelimleri kulaklarımda çınlıyordu besmele çekemiyordum az zaman sonra büyük bir sinirle korksamda korkmasamda savaşmaya karar verdim ve ayağa kalktım leptobu yerden yere vurdum kimse allahtan büyük değildir diye haykırdım besmelemi çektim allahtan büyüksesniz çıkarsınız karşıma diye bağırıyordum ve o sinirle dışarı çıktım sokağa kimseler yoktu ve saatin gece 2-3 olduğunu hissediyordum sadece sokak lambaları yanıyordu hiç bir evde ışık yoktu ve ben savaşma düşüncesiyle bağırmaya devam ettim allahtan başka bana kimse zarar verememz ondan büyükseniz gücünüz yetiyorsa gelin diye her türlü çok sinirli ve savaşmaya hazırdım derken rüyam bitti