Rüyada “ Büyü Yapıldığını ” Görmek

Büyü Yapıldığını
Rüyada büyü yapıldığını görmek, kişi için sıkıntılı günlerin başlangıcı olmasına, bela ve sorunlar yaşanacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada büyü yapıldığını görmek, kişi için sıkıntılı günlerin başlangıcı olmasına, bela ve sorunlar yaşanacağına rivayet edilmiştir. Gören kişi için iş ve aile yaşantısına dair olumsuz gelişmelerin gerçekleşmesine, kavga ve kırgınlıkların olacağını bildirir. Bu rüyayı görenlerin zor bir süreçten geçeceği olarak tabir edilmiş olan bu rüya, dikkat ve tedbirli olması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin nedenini tam olarak anlayamayacağı aksiliklerin meydana gelmesine, size nazar ederek ve haset bakışları olan kişilerin kötülüğünü hissetmeye tabir olunur. Bu dönemde üzülüp, dertleneceğinize fakat Yaradan’ dan ümidin kesilmemesi gerektiğine yorumlanır. Bazen de yapılan bir işte haksızlığa göz yumulduğuna, kötü bir işe ortak olmaya yorumlanmıştır. Genel anlamı ile yaşamınızı gözden geçirmeniz gerektiğine, varsa hatalarınız bir an önce telafi yoluna gidip, tövbe edilmesi gerektiğini bildirir. Rüyada büyü yapıldığını görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Büyü Yapıldığını Görmek Nedir

Rüyada büyü yapıldığını görmek, kişinin birden bire kısmetinin kapanmasına, iş hayatında gelirinizin azalmasına işaret eder. Gören kişi için kötülüklere ve düşmanlara karşı mücadele edemez duruma düşmeye , problemli bir sürecin yaşanacağına delalet eder. Bazen de rüya sahibinin dünya hayatına karşı aşırı hırslı olduğuna, maneviyattan uzaklaştığına rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek

Rüyada büyü yapıldığını öğrenmek, tatsız olaylar yaşamaya, itibar kaybına, üzüntü ve dertlenmeye işaret eder. Gören kişi için kendisini üzüntüye sokacak hoş olmayan sözler işiteceğine, bulunduğu mevkiden ayrılmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Büyü Yapıldığını Anlamak

Rüyada büyü yapıldığını anlamak, rüya sahibinin bir olay karşısında duyduğu korku ve endişenin yersiz olmadığına işaret eder. Görülen bu rüya yaşanacak tatsızlıklar karşısında elinden geldiğince tedbir alması gerektiğini bildirir.

Rüyada Kendine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada kendine büyü yapıldığını görmek, acele ve sabırsızlıkla atılan adımların zararını görmeye işaret eder. Ayrıca gören kişi için girilen bir iş yada alınan bir kararın hüsran ile sonuçlanmasına, hayal kırıklığı yaşanmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Büyü Yapılması

Rüyada büyü yapılması, rüya sahibinin nefsinin isteklerine boyun eğmesine, kötü iş ve davranış içerisinde olmaya yorumlanır. Kişinin sonradan büyük pişmanlıklar yaşayacağı işler içerisinde olacağına, vicdanen rahatsızlık duyulacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyü Yaptığını Görmek Nedir

Rüyada büyü yaptığını görmek nedir, sualine verilebilecek tabir, kişinin bilerek ve isteyerek kötü bir işe yönelmesine işaret eder. Gören kişinin yöneldiği bu işten yakın çevresinin haberi olacağına, zor durumda kalıp, dışlanacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.