Rüyada “ Büyü Yapmak ” Görmek

Büyü Yapmak
Rüyada büyü yapmak, islam dinince haram ve büyük günah kabul edilen büyük yapmak, rüyada da hayra tabir edilmemiştir.

Rüyada büyü yapmak, islam dinince haram ve büyük günah kabul edilen büyük yapmak, rüyada da hayra tabir edilmemiştir. Gören kişi için bela ve uğursuzluklar yaşamaya, doğru yol ve haktan uzaklaşmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş yada özel yaşamına dair kötü davranışlarda bulunduğuna, dini konulara uzak kaldığını bildirir. Halk tarafından uygun görülmeyen, ahlaki olarak hoş karşılanmayan bir işe öncü olmaya, günaha dalmaya rivayet edilmiştir. İslam alimleri tarafından iyi karşılanmamış ve hayır içermeyen bir rüya olarak kabul görmüş olup, izlenilen yolun doğru olmadığına yorulur. Gördüğünüz bu rüya son derece dikkat edilmesi gereken bir rüya olmak ile beraber, yaşamınızdaki bazı olumsuzlukların değişmesi gerektiğine yorumlanır. Böyle davranılmadığı sürece üzerinizden sorunların eksik olmayacağına, ziyana uğrayanlardan olmaya yorumlanmıştır. Rüyada büyü yaptırmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Büyü Yapmak Diyanet

Rüyada büyü yapmak diyanet yorumuna göre, yanlış bir çevreye sahip olmaya, kötü bir işe ortak olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenler için islam ahlakına uzak bir yaşamın sürdüğü bir ortamda bulunmaya delalet eder. Sizin için uyarı niteliğinde olup, gören kişinin kazancına, davranışlarına ve yaşamındaki ahlaki yönden olumsuz hareketlerine çeki düzen vermesi gerektiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Büyü Yaptırdığını Görmek

Rüyada büyü yaptırdığını görmek, iş ve özel yaşama dair dengelerin alt üst olacağına işaret eder. Görülen bu rüya girilen işlerde hayal kırıklığı ve hüsran içinde olunacağına, atılan adımlarda hayır görülemeyeceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Kendisine Büyü Yapıldığını Görmek

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek, sizi çekemeyen, başarılarınızı hazmedemeyen kişilerin kötülüklerine işaret eder. Gören kişinin dedikodu ve yalanlara maruz kalmasına, kem gözlere gelmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Büyü Yaptırmak

Rüyada büyü yaptırmak, hedef ve amaçların istenmeyen gelişmeler nedeni ile hayal kırıklığı olarak kalacağına işaret eder. Olumsuzluklar yaşamaya, üst üste gelen sorunların kişinin umut ve heyecanını alacağını gösterir.

Rüyada Sihir Görmek

Rüyada sihir görmek, fitne ve fesatça davranışlara uğramaya, sevincinizi hazmedemeyen kişilerin varlığını bildirir. Size karşı olan kişilerin yakınlarınızı ve sevenlerinizi size karşı doldurma ve ayırma gayreti içinde olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.