Rüyada “ Büyü Yaptırmak ” Görmek

Büyü Yaptırmak
Rüyada büyü yaptırmak, olumsuz tabir içermek ile beraber, günaha yönelmeye, haram işler içerisinde olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada büyü yaptırmak, olumsuz tabir içermek ile beraber, günaha yönelmeye, haram işler içerisinde olmaya yorumlanmıştır. Gören kişi için çok dikkat etmesi gereken bir rüya olmak ile beraber, şeytanın oyun ve tuzaklarına karşı uyanık olması gerektiğini bildirir. Gördüğünüz bu rüya girilen bir iş yada gelişen bir olayda üst üste hayal kırıklığı yaşamaya, hüsran yaşamaya işaret eder. Bu rüyanın esrarı yaptığınız hal ve davranışların islam hukukuna uygun olmadığına, yanlışta ısrarcı davranmaya delalet eder. Böyle davranıldığı sürece ziyana uğrayanlardan olmaya, iş ve özel yaşamınızda kayıplar yaşamaya, korku ve endişe içinde olmaya yorulur. Kötülüğe ortak olmaya, hak yolundan uzak yaşamaya yorumlanır. Rüyada büyü yaptırmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı değerli hocalarımıza yorum bölümünden ulaştırabilir, yorum talebinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Büyü Yaptırmak İslami

Rüyada büyü yaptırmak islami yorumuna göre, fena bir iş içinde olduğunuza, toplumun uygun karşılamayacağı işlere yönelmeye delalet eder. Gören kişi için kesin kes uyması gereken, dikkat kesilmesi gereken bir rüya olmak ile beraber, yaşamınıza dair hatalı davranışlarınızı bir an önce terk etmeniz gerektiğini bildirir. Bu rüya bazen de itibar kaybetmeye, yalan dünyanın hırsına kapılarak ayıplanacak işlere yönelmek olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Büyü Yaptığını Görmek

Rüyada büyü yaptığını görmek, bilerek attığınız yanlış bir adımın ortaya çıkacağına, ifşa olacağına işaret eder. Görülen bu rüya mahcubiyet yaşamaya, utanacağınız durumlara düşmeye, itibar kaybına rivayet edilir. Aynı zamanda kötü zan ve işlere yönelerek kendi kendinizi sıkıntı içinde bırakacağınıza tabir edilir.

Rüyada Başkasına Büyü Yaptırmak

Rüyada başkasına büyü yaptırmak, harama yönelmeye, başkasının rızkına ve kazancına göz dikmeye işaret eder. Yaradanın hoşnut olmayacağı işler içerisinde olarak kötülüğe yönelmeye delalet eder. Bazen de başkasına yapılan bir haksızlığa suskun kalmaya, göz göre göre seyirci kalmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Sevdiğine Büyü Yaptırmak

Rüyada sevgiliye büyü yaptırmak, gören kişi ile sevdiği arasında kötü günlerin hüküm süreceğine işaret eder. Kişinin bu durumu düzelmek adına hayrını görmeyeceği işlere yöneleceğine, kişi ile sevdiği kişi arasındaki bağın tamamen kopacağına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.