Rüyada “ Büyücü ” Görmek

Büyücü
Rüyada büyücü görmek, Gördüğünüz kişinin hilekar, dolandırıcı, kötü niyetli biri olduğu yönündedir ya da size zararı dokunacak bir kişinin olduğunu ifade eder.
Etiketler:

Rüyada büyücü görmek, Gördüğünüz kişinin hilekar, dolandırıcı, kötü niyetli biri olduğu yönündedir ya da size zararı dokunacak bir kişinin olduğunu ifade eder. Büyü yapan birini görüyorsanız maddi manevi bir çok zarara uğrayacağınız konusunda uyarıcı mesaj verir. Rüyada kendini büyülü gören, kendi kendine vesvese vermesi yüzünden büyük zararlara uğrayacağını delalettir. Hayırlı olmayan durumları temsil eder. Size karşı yüzü gülen ama sürekli tavırlarıyla canınızı sıkan birinin olduğuna yorumlanır. Bazen de büyücü görmek, iş hayatında birisinin size çelme takmak istemesi yönündedir. Bu rüyanın manası oldukça geniştir ve çok fazla yoruma sahiptir. Gören kişinin ne şekilde gördü uykuda neler hissettiğini çok önemlidir. Kişi kendisini büyücü olarak görüyorsa bazı şeylerde tembellik yaptığına ertelediğini ve bundan dolayı sürekli sorun yaşadığı yönündedir. Ailesinde ya da çevresinde olan kişilerin beklentilerini veremediğine ve bundan dolayı sıkıntı yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Büyücü Olmak

Rüyada büyücü olmak, kardeşiyle arası açık olan birinin gördüğü rüyadır. Ya da kardeşiniz de sizin aranıza açacak olan birinin olduğuna rivayet edilir. Tabiri caiz ise, aranızda karakedi gireceğine yorumlanır. Bekar bir kişinin rüyası ise, özellikle bayanlar için kıskandırılacak kadar çok kısmetin olması yönündedir. Bu kısmetleri bu sıralar iyi değerlendirilmesi gerektiği yönünde uyarıcı mesaj verir. Huzura mutluluğa kavuşma ya aynı zamanda iş hayatında prensipli olmaya işarettir. Bu rüyanın bir kötü yorumu vardır, o da hem mal hem de para kaybetmeye yorumlanır. Ama yüksek mevkilere erişmek olarakta alamet eder.

Rüyada Büyücü Olduğunu Görmek

Rüyada büyücü olduğunu görmek, rüya sahibinin yakın zamanda çok büyük bir güç olacağına yorumlanır. İş hayatında yükselmek yada isteklerini başarmak ne anlamda ne istiyorsa şu an şu dönemde ona ulaşacağına ve onu mutlu edecek gelişmeler üzerine manasına gelir.

Rüyada Büyülendiğini Görmek

Rüyada büyülendiğini görmek, yeni bir aşk birisine sevgi duymak, birisini haz duymak gibi durumları içerir. Rüya sahibinin istediği aşka arzuya ulaşacağına ve çok mutlu olacağına tabir edilir. Büyülenmek, bazı yorumculara göre de basiretin bağlanması anlamına gelir.

Rüyada Büyücüye Gitmek

Rüyada büyücüye gitmek, rüya sahibinin bu aralar yolunda gitmeyen işleri olduğuna ve aksilikler üst üste gelmesi yönündedir. Bir konuda şansızlık yaşayacak ve bu durumun onun canını çok sıkacağına yorumlanır. Neşesinin bu aralar kaçacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.